03/07/2021 - Золотий європейський дубль львівських спартаківок

 

Золотий європейський дубль львівських спартаківок

 

Блискуче виступили на чемпіонаті Європи з боротьби серед юніорів, що відбувається у ці дні в Дортмунді (Німеччина), львівські спартаківки Олександра Хоменець та Манола Скобельська. Обидві наші борчині стали чемпіонками Європи!

Першою на килим вийшла Олександра Хоменець, яка виступала у ваговій категорії 55 кг. У кваліфікації вона перемогла представницю Польщі Юлію Вікторію Новіцьку (9 : 2). У чвертьфіналі та півфіналі нічого не змогли протиставити нашій спортсменці румунка Єлена Сімона Іонеску (8 : 2) та росіянка Анастасія Яндушкіна (10 : 0). У напруженому фінальному поєдинку Олександрі вдалося здолати угорку Розу Шентамасі (2 : 0).

Манола Скобельська (вагова категорія 65 кг) у кваліфікації з явною перевагою взяла гору над представницею Франції Марієль Графф (13 : 2). У ¼ фіналу здолала румунку Аміну Роксану Капезан (4 : 0), а у півфіналі, програючи білорусці Аліні Максімавай (3 : 6), виявила справжній чемпіонський характер і перемогла на туше. У фіналі на неї також чекала представниця Угорщини Ноемі Шабадос. Манола виявилась сильнішою (8 : 7) і стала чемпіонкою Європи.

Взагалі виступ нашої жіночої збірної на цьому чемпіонаті став воістину феєричним. Лише в одному фіналі з десяти (!!!!) не було представниці України. У підсумку сім золотих, дві срібні, одна бронзова нагорода та беззаперечне перше загальнокомандне місце. Усі наші борчині повертаються додому з нагородами. Вітаємо наших спортсменок та їх тренерів і бажаємо нових перемог!