27/06/2019 - VІІ Спартакіада Львівщини «Сила духу»

 

VІІ Спартакіада Львівщини «Сила духу»

26 червня на базі коледжу харчової і переробної промисловості відбулася VІІ Спартакіада Львівщини «Сила духу». У змаганнях взяли участь 16 команд з районів області та міст обласного підпорядкування, а саме, команди з міст Львова, Трускавця та Червонограда, а також з Бродівського, Дрогобицького, Жидачівського, Жовківського, Золочівського, Самбірського, Старосамбірського, Кам'янка-Бузького, Миколаївського, Пустомитівського, Сокальського, Стрийського, Яворівського районів.

На церемонії відкриття учасників змагань привітали начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області, голова Організаційного комітету, Ігор Луцишин, заступник начальника управління фізичної культури та спорту ЛОДА Андрій Тур, директор Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості Михайло Григорців, представник управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Галина Куречко, голова Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» Віктор Первачук.

У програму Спартакіади увійшло 6 видів спорту: армспорт, дартс, настільний теніс, шахи, бомбаскет та гирьовий спорт. Наводимо переможців та призерів змагань. У армспорті, категорія до 80 кг І місце посів Гальків Степан з Миколаївського району. У ваговій категорії до 90 кг І місце виборов Старощук Ростислав, а ІІ Лучин Григорій, обоє з Червонограда. ІІІ місце зайняв Янишин Михайло з Трускавця. У ваговій категорії понад 90 кг І місце виборов Кулєба Василь з Золочівського району, ІІ місце у Журби Юрія з Бродівського району, а ІІІ місце у Гадевича Василя. Серед команд перше місце посіли представники Золочівського району, друге місце вибороли представники Червонограду, а третє - Миколаївського району.

У змаганнях з дартсу серед чоловіків І місце зайняв Баран Ігор, ІІ місце отримав Лупак Ігор, а ІІІ місце Горбалюк Іван. Серед жінок перше місце отримала Купець Галина з Жидачівського району, ІІ у Шульц Ірини з Трускавця, а ІІІ місце у Харченко Ольги зі Львова. Серед візочників І місце у Гутника Романа зі Львова, ІІ у Войтович Андрія з Пустомитівського району, а ІІІ у Мостового Андрія зі Львова. Серед команд перемогли представники Червонограду, друге місце посіли спортсмени з Дрогобича, а третє - представники Жовківського району.

У настільному тенісі серед чоловіків переможцем став Шулєпов Максим зі Старосамбірського району, ІІ місце посів Яковенко Петро, а ІІІ Пелех Микола, обоє з Червонограду. Серед жінок перемогла Шульц Ірина з Трускавця.

Мостовий Анатолій зі Львова здобув перемогу серед візочників, Гутник Роман посів ІІ місце, а Войтович Андрій третє. Перше місце серед команд посіли львів'яни, друге місце у спортсменів з Червонограду, а почесне третє місце у представників Пустомитівського району.

У шахах перше місце виборов Кутира Мирослав з Червонограду, друге місце у Бодьо Миколи у Дрогобича, а третє у Білика Любомира з Миколаєва. Серед команд перемогли представники Червонограду, друге місце посіли спортсмени з Дрогобича, а третє - представники Миколаївського району.

У бомбаскеті черед чоловіків переможцем став представник Косов Ігор, на другому місці Подоляк Богдан, а на третьому - Лучко Андрій, усі призери з Червонограду. Серед жінок у цьому виді спорту перемогу отримала Купрєєва Людмила з Золочева, на другому місці Марушко Галина зі Стрия, а на третьому Крамар Емілія з Золочева. Переможцями серед команд стали представники Червонограду, друге місце у команди Золочівського району, а третє у представників Сокальського районую

У гирьовому спорті до 80 кг перше місце посів Андрущак Володимир з Червонограду, друге місце у Лісецького Богдана з Сокальського району, а третє отримав Михайлюк Мирон з Дрогобицького району. Його земляк Лупак Ігор став тріумфатором у категорії до 90 кг. У категорії понад 90 кг перше місце виборов представник Золочівського району Кулєба Василь, друге місце у Левкуша Володимира, а третє у Струса Романа, представників Червонограду. Серед команд перше місце у команди із Червонограда, друге місце посіли спортсмени з Дрогобича, третє - представники Золочівського району, четверте місце у спортсменів з Сокальського району.

У комплексному командному заліку перемогли представника міста Червонограда, друге місце посіла команда Золочівського району, а трійку призерів замкнули спортсмени Дрогобицьеого району. Призери змагань були нагороджені медалями, а переможці - кубками. За підсумками змагань буде сформовано збірну команду Львівщини, яка візьме участь у Всеукраїнській спартакіаді.