15/04/2018 - Чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат до 17 років

 

Чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед юнаків та дівчат до 17 років

5 та 6 квітня у Києві відбувся чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед юнаків та дівчат до 17 років. У цих змаганнях взяла участь група юних спортсменів учнів ЛДУФК-«Спартак». У змаганнях з триборства серед дівчат Ольга Клуннікова та Юлія Федун вибороли срібні нагороди у складі команди. Окрім цього, Ольга стала срібним призером і в особистому заліку, а Юлія посіла 11 місце. Всього у цьому виді програми взяли участь 17 спортсменок.

Серед юнаків Микола Санніков та Павло Лозинський стали четвертими у складі команди, а Віталій Слонівський - шостим. В особистому заліку наші спортсмени показали такі результати: Микола Санніков - 10 місце; Павло Лозинський - 18, Назар Бабич - 30 і Віталій Слонівський - 32 місце. Всього на старт вийшло 42 учасники.

У змаганнях з двоборства взяли участь вихованці ДЮСШ «Фаворит». Зокрема, у віковій групі 2004-2005 років народження Святослав Андрейків став шостим у складі команди і посів сьоме місце в особистому заліку (серед 49 учасників).

У віковій групі 2008-2009 років народження Олександр Луковецький та Максим Оліярник стали четвертими у складі команди. В особистому заліку наші юні спортсмени показали такі результати: Олександр Луковецький - 14 місце, Максим Оліярник - 20 і Максим Косачев - 32 місце (серед 47 учасників).

Всі наші учні є вихованцями тренера С.Стецьковича.