26/11/2017 - Львівська спартаківка Тетяна Кіт – бронзова призерка чемпіонату світу

 

Львівська спартаківка Тетяна Кіт - бронзова призерка чемпіонату світу

 

В польському місті Бидгощ триває чемпіонат світу з вільної боротьби (U-23). На цих змаганнях Україну представляли дві львівські спартаківки - Тетяна Кіт та Оксана Лівач.

У ваговій категорії 48 кг у кваліфікації Оксана Лівач перемогла представницю Монголії Х.Буяндалай 9 : 2. На жаль, у чвертьфіналі наша спортсменка поступилася китаянці 0 : 11 і припинила виступи у змаганнях.

У ваговій категорії 58 кг Тетяна Кіт стартувала з поразки. У драматичній боротьбі вона поступилася майбутній чемпіонці світу, японці Юзуру Кумано 10 : 14. Прикро, оскільки по ходу поєдинку наша борчиня вела у рахунку спочатку 8 : 0, а згодом 10 : 2. Оскільки представниця Японії стала чемпіонкою, Тетяна отримала шанс на продовження змагань, яким вона скористалися сповна. Спочатку вона перемогла представницю Болгарії Б.Жівкову-Дудову, а згодом у сутичці за бронзу довела свою перевагу над українкою Оленою Колесник, яка тепер виступає за збірну Азербайджану (3 : 1). Таким чином Тетяна Кіт стала бронзовим призером чемпіонату світу.