08/06/2017 - «Золотий» виступ спартаківських борчинь на чемпіонаті України

 

«Золотий» виступ спартаківських борчинь на чемпіонаті України

Відмінно виступили наші борчині на чемпіонаті України з вільної боротьби серед жінок, який відбувся 6 та 7 червня у Житомирі. Львівський «Спартак» представляло шість спортсменок, троє з яких у підсумку стали чемпіонками і одна виборола бронзову нагороду.

У ваговій категорії до 48 кг перемогу здобула майстер спорту України міжнародного класу Оксана Лівач, яка в ½ фіналу у напруженій боротьбі з рахунком 11: 10 перемогла Ілону Семків (Івано - Франківська обл., МОН).

У ваговій категорії до 53 кг Ірина Гусяк провела три поєдинки  два з яких завершила достроково. У фінальній сутичці Ірина перемогла з рахунком 4 : 2 майстра спорту України міжнародного класу Ларису Скоблюк (Рівненська область, ФСТ «Колос»).

У ваговій категорії 55 кг золоту нагороду чемпіонки України здобула майстер спорту України міжнародного класу Кіт Тетяна. У фіналі Тетяна перемогла львівську динамівку Ящук Богданну з рахунком 10:0.

Ще одна наша представниця Соломія Вольська виступала у ваговій категорії 60 кг. Соломія поступилася борчині Тетяні Ріжко на туше, а в боротьбі за третє місце перемогла спортсменку з м.Києва Мацюк Аліну.

Вітаємо дівчат та їхніх тренерів Скобельського О.З., Стадніка А.В., Кушніра А.В. та Біласа П.Л. з відмінним результатом на чемпіонаті України та бажаємо нових перемог.