25/11/2016 - Успішні старти львівських борців вільного стилю

 

 

Успішні старти львівських борців вільного стилю

24 і 25 листопада у Броварах відбувся чемпіонат України серед чоловіків і Кубок України серед жінок з вільної боротьби. Львівський «Спартак» на цих змаганнях представляли 7 спортсменів.

У ваговій категорії 61 кг Артем Джелема переміг у трьох стартових сутичках, однак в наступній поступився майбутньому чемпіону Віталію Гурському і у підсумку посів третє місце. Павло Білас виступав у ваговій категорії 97 кг. У першому поєдинку жереб звів Павла з майбутнім переможцем змагань, представником Івано-Франківщини Сагалюком С. Наш спортсмен поступився, однак у двох наступних сутичках він святкував перемоги. У втішному фіналі за третє місце Павло програв борцю з Києва Мохорту С. і у підсумку став п'ятим. Незважаючи на це, він виконав норматив майстра спорту України з чим його і вітаємо.

Серед жінок успішно виступила Оксана Лівач. У ваговій категорії 48 кг Оксана провела три поєдинки, у всіх впевнено перемогла і стала переможцем змагань. Не менш переконливо на килимі виглядала ще одна спартаківка Ліля Горішня. Усі свої поєдинки Ліля завершила перемогами на туше і також стала переможцем Кубка України. Бронзова нагорода у цій ваговій категорії також поїде до Львова. Її виборола Ірина Гусяк, яка у сутичці за третє місце виявилась сильнішою за Христину Березу.

Ангеліна Лисак виступала у ваговій категорії 60 кг. У чвертьфіналі Ангеліна у напруженій боротьбі перемогла львів'янку Остапук А., а у півфіналі перед нею не встояла ще одна львів'янка Боженко А., яку Ангеліна поклала на лопатки. У фіналі наша спортсменка здолала спортсменку з Івано-Франківська Марію Ільчишин і здобула Кубок України.

Вітаємо наших спортсменів і тренерів з успішним виступом на змаганнях.З 24 по 26 листопада у столиці Азербайджану Баку відбувся престижний турнір з вільної боротьби серії Golden Grand Prix. На цих змаганнях Україну представляла львівська спартаківка Тетяна Кіт, яка виступала у ваговій категорії 55 кг. У першій сутичці наша спортсменка поступилася представниці Нігерії - майбутній чемпіонці цих змагань. У боротьбі за третє місце Тетяна перемогла спортсменку з Казахстану Абділгіну А. і здобула бронзову нагороду. Вітаємо Тетяну та її тренера Ореста Скобельського з успішним виступом.