04/11/2016 - ПОДВІЙНЕ СРІБЛО ЛЬВІВСЬКИХ БАДМІНТОНІСТІВ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРНІРІ

 

ПОДВІЙНЕ СРІБЛО ЛЬВІВСЬКИХ БАДМІНТОНІСТІВ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРНІРІ

 

У м. Дніпро завершився традиційний Всеукраїнський турнір пам'яті О.М. Макарова, в якому прийняли участь понад 130 учасників з 9 міст України та команда Азербайджану. Тут у старшій віковій групі серед юнаків 1998-2000 р.н. успішно виступили й львівські бадмінтоністи, студенти І курсу Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського, вихованці ДЮСШ «Верховина» Роман Алтунян і Олександр Чакалов (тренери Оксана Гречанюк, Іван Каратник).

В одиночній категорії Роман Алтунян здобув срібну нагороду здолавши на шляху до успіху азербайджанського гравця Мурада Байрамова (17, 16) та двох харківських спортсменів Гліба Бекетова (18, 17) та Михайла Махновського (14, -17, 9), та поступившись у фіналі харків'янину Олександру Шмундяку (5, 10).

В чоловічій парній категорії Роман Алтунян і Олександр Чакалов також посіли друге місце. Послідовно здобувши перемоги над азербайджанцями Мурадом Байрамовим і Фарідом Сулеймановим (10, 7) та харків'янами Глібом Бекетовим і Михайлом Махновським (-19, 15, 6), у фіналі львів'яни поступилися гравцям із Харкова Івану Мединському та Кирилу Щуру (19, -19, 15).

Загалом, у старшій віковій групі турніру перемогли: в одиночних категоріях Олександр Шмундяк (Харків) і Марина Ільїнська (Харків), в чоловічій парній Іван Мединський - Кирило Щур (Харків), в жіночій парній Анастасія Прозорова - Валерія Рудакова (Харків) і в змішаній парній Данило Боснюк - Марина Ільїнська (Дніпро, Харків). У молодшій віковій групі перемогу здобули: в одиночних категоріях Данило Бобро (Харків), Софія Малініна (Дніпро), в чоловічій парній Олег Амосов - Андрій Дон (Дніпро), в жіночій парній Софія Малініна - Маргарита Цигнадзе (Дніпро) і в змішаній парній Данило Шевченко - Софія Малініна (Дніпро).

Вітаємо львів'ян Романа Алтуняна й Олександра Чакалова та їх тренерів Оксану Гречанюк й Івана Каратника із успішним виступом на турнірі всеукраїнського рівня.

А вже 6 листопада Роман з Олександром вирушають на молодіжний чемпіонат світу до м. Більбао (Іспанія) у складі збірної команди України. Побажаємо їм вдалих стартів на іспанській землі.

Львівські спортсмени та тренери надзвичайно вдячні бадмінтонним кортам «Команчеро» за можливість проведення тренувань збірної області у найкращому в Україні залі для бадмінтону.

Також висловлюємо величезну вдячність за фінансову підтримку в поїздці на чемпіонат світу приватному підприємству «Шипшина».