14/05/2016 - Чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок

 

Чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок

11-12 травня 2016 р. у м. Хмельницькому відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок. Львівщину представляли 16 спортсменок серед яких 8 вихованок ЛОО ФСТ «Спартак» : Оксана Лівач, Мар'яна Колос (вагова категорія  до 48 кг);  Марія Лівач (вагова категорія до 53 кг); Ольга Загайська, Христина Демко (вагова категорія до 55 кг); Лисак Ангеліна, Остапук Ірина, Остапук Анастасія (вагова категорія до 60 кг).

У ваговій категорії до 48 кг перемогу здобула МСУМК Оксана Лівач, яка у півфінальній сутичці з рахунком 10 : 4 перемогла   МСУ, чемпіонку України серед юніорок Мар'яну Колос, а у фіналі без проблем з явною технічною перевагою 10 : 0 подолала спортсменку із Херсонської області МСУ Сікновенко Тетяну.  Мар'яна Колос  у бронзовому фіналі з  рахунком 10 : 0 перемогла МСУ Булюк Олену (Херсонська область).

У вагові категорії до 55 кг друге місце посіла Христина Демко, яка на шляху до фіналу перемогла львів'янку, МСУ Богдану Ящук.  У фінальному поєдинку Христина зустрілась із Анастасією Кравченко (Київська обл.), якій програла на туше. Ольга Загайська у першому поєдинку програла спортсменці із Херсонської області Петюренко Віолеті та припинила участь у змаганнях.

У ваговій категорії до 60 кг продовжує впевнено перемагати МС Ангеліна Лисак, яка у фінальному поєдинку перемогла львів'янку, МСУ Ірину Остапук. Анастасія Остапук здобула бронзу.

Загалом  в активі наших дівчат дві золоті, дві срібні та дві бронзові нагороди.

Адміністрація ЛОО ФСТ «Спартак» вітає спортсменок та тренерів: Скобельського О.З., Раковського О.Г., Вуйціка Я.П., Кушніра А.В., Біласа П.Л. із успішним виступом на чемпіонаті.