02/02/2016 - Успішний виступ львівських спартаківців на зимовому чемпіонаті України з сучасного п'ятиборства

 

Успішний виступ львівських спартаківців на

зимовому чемпіонаті України з сучасного п'ятиборства

 

З 28 по 30 січня 2016 р. у Києві відбулося три відкритих зимових чемпіонати України з сучасного п'ятиборства: серед дорослих, юніорів, юнаків і дівчат. На цих  змаганнях чудовими результатами відзначилися львівські спартаківці. Зокрема, у змаганнях серед дорослих чемпіоном України став  Юрій Федечко, а Валерія Пермикіна виборола срібну нагороду.

У змаганнях серед юніорів  Куцериб Анна посіла шосте місце у особистому заліку. Команда львів'ян у складі Вадима Книшевича, Віталія Зайцева та Дмитра Крондратюка виборола бронзові нагороди у чотириборстві серед юнаків.

У змаганнях з триборства  Валентин Ільків став другим в особистому заліку. Окрім цього, команда львівських спартаківців у складі Валентина Ільківа, Дениса Паневника та Андрія Зубача завоювала срібні нагороди чемпіонату, програвши лише 47 очок команді Київ - 1. У цьому виді програми у особистому заліку Денис став восьмим, а Андрій Зубач - дванадцятим.

За підсумками чемпіонату Юрій Федечко та Валерія Пермикіна  отримали право виборювати ліцензію на участь в олімпійських  Іграх.