17/06/2015 - Перші Європейські ігри

 

Перші Європейські ігри.

В столиці Азербайджану м.Баку проходять Перші Європейські ігри. На цьому спортивному форумі виступають представники Львівського «Спартака», зокрема борці вільного стилю Ліля Горішна, Тетяна Кіт, Тетяна Лавренчук та Василь Шуптар. 15травня 2015 р. розпочалися змагання з жіночої боротьби.

У вагові  категорії до 55 кг в 1/8 фіналу впевнено з перемоги на туше розпочала боротьбу  Тетяна Кіт , але у чвертьфінальному поєдинку з досвідченою спортсменкою   Софією Матссон (чемпіонка світу, триразова чемпіонка Європи) наша спортсменка зазнала поразки. У боротьбі за бронзу Тетяна зустрілася зі своєю колишньою співвітчизницею -  Наталією Синишин (дворазова призерка чемпіонату світу, дворазова чемпіонка Європи), яка зараз представляє  Азербайджан і поступилася з рахунком 0 : 10

У ваговій категорії до 53 кг за крок від бронзової медалі була Ліля Горішна. У кваліфікації Ліля спочатку здобула впевнену перемогу над чемпіонкою Середземномор'я  Гуерейро Гомез з Португалії - 5: 0, але згодом поступилася чемпіонці Європи 2013 року Роксані Засіна з Польщі. У втішній зустрічі Ліля не залишила шансів спортсменці з Швейцарії - результат 4 : 0. У бронзовому фіналі Ліля зустрілася з білорускою Надією Сушко, переможницею Гран-Прі О.Медведя і ще кількох турнірів серії Гран-Прі. На жаль, Лілії не вдалося завоювати медаль.

У ваговій категорії 58 кг Тетяна Лавренчук  стартувала з чвертьфіналу перемогою над чемпіонкою Європи 2013 року, бронзовою призеркою торішнього чемпіонату світу Анастасією Гучок з Білорусії - 3 : 1. Наступну сутичку Тетяна виграла ще переконливіше, з рахунком 5: 0, хоча суперниця знову ж була не проста - Еліф Есілірмак з Туреччини, яка є володаркою бронзи чемпіонатів світу та Європи і чемпіонкою Середземноморських Ігор. У фіналі Тетяна зустрілася ще з однією володаркою бронзи ЧС і двох бронзових медалей ЧЄ - Емес Баркою з Угорщини. Тетяна не збиралась здаватись без бою, але досвідчена суперниця виявилася сильнішою, тож у Тетяни - срібло! Вітаємо та бажаємо здійснення всіх олімпійських амбіцій у наступному році!

Також вітаємо Марію Стадник, (призерку олімпійських ігор) колишню спартаківку, яка представляє Азербайджан, (вагова категорія 48кг) з впевненою перемогою  і з золотою медаллю.