03/07/2014 - Завершилися зональні змагання ІІ етапу VIII Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців

 

28 червня завершилися зональні змагання ІІ етапу за програмою VIII Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців. В цей день відбулися змагання у двох зонах - Бузькій і Старосамбірській.

У м.Буську (V зона) змагалися команди з Бродівського, Перемишлянського, Золочівського і Буського районів. Традиційно найбільший інтерес викликають змагання з футзалу. Учасники і цього року не підвели своїх болільників, емоцій на футзальному турнірі не бракувало. У вирішальному поєдинку зійшлися команди Золочівського і Перемишлянського районів. Після завершення першого тайму здавалося, що доля матчу вирішена. Команда Золочівщини впевнено контролювала хід поєдинку, забивши два «сухих» м'ячі. Однак все змінилося по перерві. Представники Перемишлянщини зуміли зрівняти рахунок і основний час завершився з рахунком 2 : 2. Все вирішилось у серії післяматчевих пенальті, де точнішими були футболісти Золочева. Третє місце здобула команда Бродівського району.

Несподівано завершилися змагання з волейболу. Багато років незмінним лідером цієї зони була команда Бродівщини. Однак цього року вони стали лише третіми. Першість у цьому виді програми здобула команда Золочева, яка у впертій боротьбі здолала срібних призерів - команду з Буського району.

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків переміг Володимир Римар із Золочівщини, другим фінішував Юрій Пивчук (Перемишляни), а замкнув трійку призерів Ігор Гощак (Бродівський район). У жінок найсильнішою стала Мар'яна Дзвонік (Перемишлянський район), слідом за нею фінішували Оксана Венгер (Золочів) і Любов Полотицька (Буський район).

Серед шахістів перемогу святкував Василь Лисенко (Буський район), другим став Андрій Рибка (Золочівщина), а третім - Ігор Рура (Перемишлянський район). У жінок перемогла Ганна Чекайло (Золочівський район), другою стала Наталя Богатирьова з Бродівського району.

У змаганнях з шашок перемогу здобула Наталія Гудима (Бродівський район), другою стала Ірина Кіцира (Перемишлянщина) і третьою - Оксана Мудрак (Золочівський район). Серед чоловіків тут переміг Олександр Науменко (Перемишлянський район), срібним призером став Микола Сагатий (Золочівський район).

До міста Старого Самбора прибули всі учасники відповідно до положення , команди Турківського, Мостиського , та Яворівського районів. На урочистому відкритті їх привітали голова адміністрації самбірщини, та головний суддя змагань.

Змагання цікаво та емоційно проходили у всіх видах програми.

Наводимо результати змагань:

Футзал

1.      Мостиський р-н

2.      Старо-Самбірський р-н

3.      Турківський  р-н

4.      Яворівський  р-н

Волейбол

1.      Мостиський р-н

2.      Турківський  р-н

3.      Старо-Самбірський р-н

4.      Яворівський  р-н

 

 

Настільний  теніс

Чоловіки

Жінки

1.      Піхоцький Іван-С.Самбірський р-н

2.      Піхоцький Борис-Турківський р-н

3.      Придиба В.-Мостиський р-н

1.      Петрів  Ірина-Мостиський р-н

2.      Куриляк Оксана-Турківський р-н

3.      Титар С.-С.-Самбірський р-н

 

Шахи

Чоловіки

Жінки

1.      Мороз Віталій-Яворівський р-н

2.      Леус  Юрій –С.Самбірський р-н

3.      Гвоздінський Олександр-Турківський р-н

1.      Сатурчак Надія-Мостиський р-н

2.      Гут Світлана-Турківський р-н

 

Шашки

Чоловіки

Жінки

1.      Москаль Богдан-Турківський р-н

2.      Янів Андрій-С.Самбірський р-н

3.      Заяць Михайло-Яворівський рн

1.      Шуптар Галина-Турківський р-н

2.      Онохова Оксана-Мостиський р-н

3.      Горкулич Л.- С. Самбірський р-н

 

 

Головний суддя                                                       Ігор Власенко