17/06/2014 - Засідання організаційного комітету з підготовки та проведення ІІ етапу VIII Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців

13 червня 2014 р. під головуванням начальника управління молоді і спорту ЛОДА Ю.Майбороди відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення ІІ етапу VIII Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців. На засіданні були внесені певні зміни у терміни проведення зональних змагань та склад учасників в певних зонах. Наводимо склад учасників у всіх зонах та терміни проведення зональних змагань з врахуванням внесених змін:

І зона. м.Миколаїв 21 червня 2014 р. Беруть участь команди Миколаївського, Жидачівського, Городоцького і Пустомитівського районів.

ІІ зона. м.Стрий 21 червня 2014 р. Беруть участь команди Стрийського, Дрогобицького, Сколівського і Самбірського районів.

ІІІ зона. м. Старий Самбір 28 червня 2014 р. Беруть участь команди Старосамбірського, Турківського, Мостиського і Яворівського районів.

IV зона. м.Жовква 21 червня 2014 р. Беруть участь команди Жовківського, Кам'янко-Бузького, Сокальського і Радехівського районів

V зона. 28 червня 2014 р. м.Буськ. Беруть участь команди  Буського, Бродівського, Перемишлянського і Золочівського районів.

Урочисте відкриття змагань у всіх зонах об 11.00 год.

Фінальні змагання Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців провести 12 - 13 липня 2014 р.