24/09/2010 - Відбулася ІІ міська спартакіада серед працівників мережі торгових ринків та супермаркетів Львова, присвячена 75-річчю утворенню ФСТ «Спартак»

 

18 вересня 2010 року у спортивному комплексі НУ «Львівська Політехніка» відбулася ІІ міська спартакіада серед працівників мережі торгових ринків та супермаркетів м. Львова присвячена 75-річчю утворення ФСТ «Спартак». В змаганнях взяло участь 4 команди: ТзОВ «Шувар», ЗАТ «РК Євротек», ТзОВ «Фокстрот» і ТзОВ «Гал -Леобуд». В програму спартакіади були включені наступні види спорту: футзал, шахи, більярд, настільний теніс та боулінг.

<xml> </xml>

Чемпіоном з  футзалу стала команда ТзОВ «Фокстрот».

Найзапекліша боротьба розгорнулася на футзальному майданчику за ІІ місце - змагалися команди ЗАТ «РК  Євротек» та ТзОВ «Гал -Леобуд». Другу сходинку п'єдесталу в цій ігровій сутичці здобув ЗАТ «РК  Євротек», відповідно - 3 місце - ТзОВ «Гал -Леобуд». Нажаль команда ТзОВ «Шувар» не змогла взяти участь у змаганнях з цього виду спорту, цей факт пізніше відбився на підсумках спортивних зустрічей, адже саме футзал давав найбільшу кількість очок (120) до загального заліку команд.

Розподіл лідерів у наступних видах спорту такий:

Настільний теніс:

1-ше місце - ТзОВ «Шувар»;

2-ге місце - ЗАТ «РК  Євротек»;

3-тє місце - ТзОВ «Гал -Леобуд».

Боулінг:

1-ше місце - ТзОВ «Шувар»;

2-ге місце - ТзОВ «Гал -Леобуд»;

3-тє місце - ЗАТ «РК  Євротек».

Шахи - переможець - ТзОВ «Гал -Леобуд»;

Більярд - ТзОВ «Шувар»;

Розподіл  місць відповідно до загальної кількості очок:

1-ше місце - ТзОВ «Гал -Леобуд» (208 оч.);

2-ге місце - ЗАТ «РК  Євротек» (152 оч.);

3-тє місце - ТзОВ «Фокстрот» (120 оч.);

4-те місце - ТзОВ «Шувар» (72 оч.);

Підводячи підсумки Спартакіади можна відзначити  хорошу  організацію і професійну роботу суддівського корпусу. Хотілося б висловити подяку учасникам  змагань, які продемонстрували справжній спортивний азарт та запал, а також керівництву організацій-учасників за підтримку та небайдужість до масового спорту та дозвілля своїх працівників.

Подібні заходи проводитимуться й надалі і Львівська міська організація ФСТ «Спартак» висловлює сподівання, що до співпраці залучаться й інші торгові колективи м. Львова.