16/03/2013 - У Грімному відбудеться турнір із вільної боротьби пам’яті Ярослава Гев’яка

23 березня у приміщенні загально-освітньої школи села Грімне Городоцького району відбудеться обласний турнір із вільної боротьби пам’яті Майстра спорту, Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, Ярослава Прокоповича Гев'яка.

Початок змагань – 11.00-13.00.

Парад відкриття – 13.00-13.30.

Продовження змагань 14.00-16.00                                    

Інформаційна довідка:

Ярослав Прокопович Гев’як  народився 24 листопада 1947 року в селі Грімне Городоцького району, Львівської області. Неодноразовий призер першостей України з греко-римської боротьби та чемпіон Далекого Сходу з боротьби самбо, МС СРСР з греко-римської боротьби.

До 1977-го року Ярослав Прокопович виступав як спортсмен, паралельно заочно навчався у Львівському державному інституті фізичної культури та працював на виробництві. Після закінчення інституту в 1997 року влаштувався на роботу тренером, а згодом інструктором із спорту (профспілки машинобудівництва).

Ярослав Гев’як був ініціатором та організатором дитячо-юнацької спортивної школи «Богатир», яка за рік здобула статус спеціалізованої школи олімпісьйкого резерву. Саме у цій школі культивувалися: вільна боротьба, дзюдо, важка атлетика. Під керівництвом Ярослава Прокоповича були відкриті спеціалізовані спортивні зали з вільної боротьби та дзюдо, які працюють і тепер.

У 1990-му році Ярослава Гев’яка було обрано головою Львівської обласної організації  ФСТ «Колос». Працюючи на посаді голови, започатковує і проводить багато цільових фізкультурно-оздоровчих заходів серед сільського населення області. Саме тоді йому було присвоєно звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України».

Організатори обласного турніру: Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву «Спартаківець», Львівська обласна федерація вільної боротьби, Загально-освітня школа села Грімне, за сприянням Благодійної організації «Фонд братів Дубневичів»

Учасники змагань юнаки дівчата 2000-2002рр.н.

Команди учасники змагань:

м. Львів , СДЮШОР «Спартаківець»;

м. Львів , СДЮШОР «Богатир»;

м. Львів , ДЮСШ № 7;

м. Львів КДЮСШ «Атлет»;

м.Трускавець, СДЮШОР «Спартаківець»;

м. Трускавець, ДЮСК «Спортовець»;

м. Винники, ДЮСШ «Тризуб»;

м. Пустомити, ДЮСШ «Надія»;

м. Соснівки СДЮШОР «Спартаківець»;

м. Стебник, Борислав

смт. Щирець, СДЮШОР «Спартаківець»;

с. Підгірці (Стрийський р-н), ДЮСШ «Сокіл»;

с. Грімне (Городоцький р-н ), СДЮШОР «Спартаківець» - господарі змагань

Головний суддя змагань – Орест Іванович Крочак