28/03/2012 - Депутати місцевих рад Львівщини змагатимуться на спартакіаді

 


     13 березня голова Львівської обласної ради Олег Панькевич підписав розпорядження "Про проведення ІІ спартакіади Львівщини серед депутатів обласної, районних, міських (міст обласного значення), селищних, сільських рад". 

       Відповідно до Положення про проведення у 2012 році Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Верховної Ради України, Верховної ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного значення), селищних, сільських рад, голова обласної ради рекомендує головам районних, міських (міст обласного значення) рад взяти участь у змаганнях І-ІІ етапів Всеукраїнської спартакіади - ІІ спартакіади Львівщини. 
      Олег Панькевич також звертається до управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації та обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак", аби вони забезпечили, відповідно до своїх повноважень, проведення змагань.

 

http://www.oblrada.lviv.ua

Вівторок, 13 березня 2012


                                       Положення

ІІ - ї

 

Спартакіади Львівщини серед депутатів обласної Ради,

міських Рад (міст обласного значення),

районних, сільських та селищних рад .

1.МЕТА І ЗАВДАННЯ

 

1.1. Обласна спартакіада серед депутатів обласної ради, міських (міст обласного значення)  районних , сільських та селищних рад (далі - Спартакіада) проводиться в рамках «Року фізичної культури та спорту 2012» з метою пропаганди здорового способу життя.

1.2. Головним завданням Спартакіади є залучення депутатів рад усіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, зміцнення здоров'я, а також  на власному прикладі пропаганда фізичної культури і спорту серед населення.

 

2. ТЕРМІН І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

2.1. Спартакіада проводиться в три етапи упродовж квітня-травня 2012 р.:

- перший етап (зональні змагання ) - змагання серед депутатів районних, міських  сільських та селищних рад. Серед депутатів міських рад(міст обласного значення) ;

- другий етап (фінал) - змагання серед депутатів обласної ради та збірних команд, сформованих з депутатів місцевих районних, міських, сільських та селищних рад - переможці зональних змагань.

Серед збірних команд міст ( міст обласного підпорядкування) - переможці зональних змагань.

-  третій етап - фінальні змагання Всеукаїнської спартакіади які відбудуться:

28 травня - 2 червня 2012р. м. Івано-Франківськ.

2.2. Етапи  обласної Спартакіади проводяться протягом квітня - травня 2012 року.

28 квітня 2012 р. - зональні змагання в І-ІІ групах;

29 квітня 2012 р. - зональні змагання в  -ІІІ-ІV групах;

6 травня 2012 р. - зональні змагання в -V групі;

 

І група                                  ІІ група                                                  

28.04.2012р.

 Миколаївський р-н

Буський р-н

Жидачівський р-н

     Бродівський р-н

Пустомитівський р-н

    Перемишлянський р-н

Городоцький р-н

Золочівський р-н

 

     ІІІ група                                                     ІV група

29.04.2012р.

Сокальський р-н

 Дрогобицький р-н

Жовківський р-н

     Стрийський р-н

Радехівський р-н

 Мостиський р-н

Кам'янка-Бузький р-н

 Старо-Самбірський р-н

 

V група

06.05.2012р.

 м. Львів

 м. Червоноград

 м. Дрогобич

 м. Стрий

 

Примітка: Змагання проводяться в містах, які очолюють групи. До програми зональних змагань включено 6 видів спорту: футзал , волейбол, шахи, шашки, настільний теніс, більярд

 

05.05.2012 р. - змагання з тенісу(для всіх учасників) - м. Львів (легкоатлетичний манеж)

19 травня 2012 р.- І-й фінал, серед команд переможців зональних змагань районних, міських сільських та селищних рад та команди обласної ради

20травня 2012р. - супер фінал серед команд переможниць І-го фіналу, та команди переможниці V групи

ПРИМІТКА: фінальна частина змагань відбудеться на СБ Літніх видів спорту МО України

 ( м. Львів  вул. Клепарівська 39-а.  Поч. 11-00 год.)

 

3. КЕРІВНИЦТВО  ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

 

3.1. Загальне керівництво з підготовки та проведення змагань здійснює оргкомітет, затверджений головою обласної Ради.

3.2. Проведення змагань Спартакіади здійснюють:

- на першому етапі - міські (міст обласного значення) та районні ради,структурні підрозділи з фізичної культури і спорту районних державних адміністрацій та Дрогобицька міська організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»;

- на другому етапі - обласна організація ФСТ «Спартак» разом з обласним центром ФЗН «Спорт для всіх» .

3.3. Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію та на суддівські колегії з видів спорту , затверджених : на першому та другому етапі - обласною та територіальними організаціями ФСТ «Спартак» і структурними підрозділами з фізичної культури і спорту районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських рад, погодженими з обласними федераціями з цих видів спорту.
3.4. Контроль за відповідністю заявок, поданих збірними командами - учасницями змагань, здійснюється мандатною комісією, яку очолює виконавчий директор ОАМР «Ради Львівщини» - Купчак С. І.
3.5. Зміни та доповнення до Положення вносяться Оргкомітетом і затверджуються головою обласної ради.

4. УЧАСНИКИ СПАРТАКІАДИ ТА УМОВИ ЇЇ ПРОВЕДЕННЯ

 

4.1. До змагань допускаються збірні команди, сформовані з депутатів обласної ради та депутатів місцевих районних, міських, сільських та селищних рад, міських (міст обласного значення), які за станом здоров'я допущені до змагань згідно з висновками лікувально-профілактичних закладів за місцем проживання учасників.

4.2.До програми Спартакіади включено такі види спорту : футзал, волейбол, теніс, теніс настільний, шашки (жінки), шахи (чоловіки), більярд. Змагання проводяться згідно з діючими правилами даних видів спорту, затвердженими відповідними федераціями .

Кожному учаснику дозволяється брати участь у змаганнях з одного виду спорту.

Учасники змагань повинні мати єдину спортивну форму, необхідний інвентар та обладнання.

4.3. Персональну відповідальність за стан здоров'я учасників під час змагання (крім випадків  травмування під час змагань) несуть лікарі за місцем проживання учасників , які надали їм дозвіл  для занять фізичною культурою і спортом.

4.4. Уразі нещасних випадків, травмування (підтверджених лікарем змагань)учасника команди , дозволяється його заміна у видах спорту - футзал , іншим учасником зі складу делегації (спортсменів),в рамках затвердженого розкладу проведення змагань.

 

5.ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ З ВИДІВ СПОРТУ

 

Футзал

 

Змагання командні. Склад команди - 8 осіб чоловіки (на майданчику 5 гравців, у т. ч. воротар). Час гри - два тайми по 12 хвилин загального часу.

Система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених команд. Змагання проводяться згідно з діючими правилами змагань.

 

Волейбол

 

Змагання командні. Склад команди - 9 осіб -мікс (дозволяється участь у складі команди не більше 2-х жінок). Зустрічі проводяться з трьох партій. Система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених команд. Змагання проводяться згідно з діючими правилами змагань.

 

Теніс

 

Змагання особисто-командні в одиночних розрядах (до загальнокомандного  комплексного заліку не зараховується). Склад команди - 2 особи (чоловіки). Система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених учасників. Змагання проводяться згідно з діючими правилами змагань.

 

Теніс настільний

 

Змагання особисто-командні в одиночних розрядах. Склад команди - 2 особи  (1 чоловік та 1 жінка). Система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених учасників. Особисті змагання серед чоловіків і жінок проводяться окремо. Змагання проводяться згідно з діючими правилами змагань.

 

Більярд (руський - вільна піраміда)

 

Змагання особисто-командні, проводяться серед чоловіків. Склад команди - 2 особи. Система проведення змагань визначається суддівською колегією. Змагання проводяться згідно з діючими правилами змагань.

 

Шахи (чоловіки)

 

Змагання особисті. Склад команди - 1 особа (чоловік). Система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених учасників. Змагання проводяться згідно з діючими правилами змагань.

 

Шашки (жінки)

 

Змагання особисті. Склад команди - 1 особа (жінка). Система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених учасників. Змагання проводяться згідно з діючими правилами змагань.

6. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ І НАГОРОДЖЕННЯ

 

6.1. Переможці змагань визначаються: 

- в особистій першості кожного виду програми та командній першості (футзал та волейбол);

- загальнокомандній першості (комплексний залік) серед збірних команд депутатів міських рад (міст обласного значення);

- загальнокомандна першість (комплексний залік)  серед депутатів районних, міських, сільських та селищних рад;

Примітка: комплексний залік визначається за підсумком участі команди у всіх етапах та видах програми спартакіади (за винятком тенісу). Команди, які посіли І, ІІ, ІІІ місця у командному і загальнокомандному заліку, є переможцями і нагороджуються дипломами та кубками. Учасники, які посіли І, ІІ, ІІІ місця в особистій першості в кожному з видів програм є переможцями і нагороджуються медалями , дипломами та кубками.

6.2. Загальнокомандна першість у Спартакіаді серед збірних команд визначається за найбільшою сумою очок, набраних учасниками команд в шести видах спорту. При рівній кількості очок у двох або більше команд у загальнокомандному заліку перевага надається командам, що мають більше І, ІІ, ІІІ і т. д. місць у командному заліку; при рівності й цього показника-командам , що мають І, ІІ, ІІІ і т. д. особистих місць з видів програм.

6.3. Склад збірної команди області затверджує оргкомітет  в кількості - 27 осіб , з них 25 - учасників, 1 представник команди., 1 керівник делегації.

 

7.ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПАРТАКІАДИ

 

7.1. Усі витрати на підготовку та проведення змагань І етапу Спартакіади здійснюються за рахунок коштів міських і районних бюджетів та з інших джерел фінансування, дозволених чинним законодавством.

7.2. Усі витрати на підготовку та проведення фінальних змагань (оренда спортивних споруд, оплата суддів, придбання нагородної атрибутики) здійснюється за рахунок  обласного центру ФЗН «Спорт для всіх», та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.

7.3. Витрати пов'язані з відрядженням збірних команд для участі в обласній Спартакіаді, проїзд у два боки, добові в дорозі,харчування здійснюються за рахунок організацій, які відряджають.

7.4. Джерела витрат пов'язані з відрядженням збірної команди області для участі у фінальних Всеукраїнських змаганнях  визначає оргкомітет.

 

8.      ПОРЯДОК І ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК

 

8.1. Для участі у змаганнях обласної Спартакіади команди подають попередню заявку      (додаток 1) до обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» до 15 березня 2012 р., у паперовому та електронному вигляді

 (79003, м. Львів, вул. Клепарівська 39 а, ЛОО ФСТ «Спартак»

E-mailspartak_lviv@ukr.net

Тел.. факс:  233-51-57).

8.2.   Мандатна комісія буде працювати 27-28 березня 2012 року з

10.00 год.  до 15.00 год.,  в приміщенні ЛОО ФСТ «Спартак» (вул. Клепарівська 39 а)

до мандатної  комісії  подаються такі документи:

- поіменну заявку (додаток 2) у 2-х примірниках;

- технічну заявку (додаток 3) на кожний вид спорту окремо;

- акредитаційну картку на кожного учасника (додаток 5);

- посвідчення депутата та паспорт на кожного учасника .

8.3. Мандатна комісія не приймає документи, які не відповідають встановленій формі визначеній даним положенням.

8.4. Команди . які не пройшли мандатну комісію до змагань не допускаються.

 

9.      ДОПУСК ДО ЗМАГАНЬ

 

9.1. Мандатна комісія в день проведення змагань починає свою роботу за годину до офіційного часу початку змагань  на кожній  стадії Спартакіади.

9.2.  Команди прибувають на змагання  і представник (за вимогою ) подає мандатній комісії  паспорти і посвідчення на кожного учасника.

9.3. В день приїзду на змагання мандатна комісія проводить співбесіду з кожним учасником змагань на предмет ідентифікації  його з депутатським корпусом.

9.4. Мандатна комісія має право не допускати всю команду до участі у змаганнях на всіх стадіях  їх проведення, у випадку порушення даного Положення, зокрема у  частині щодо  осіб, які не мають відношення до депутатського корпусу.

9.5.  Рішення мандатної комісії є остаточним і оскарженню не підлягає.

 

10.       ОСКАРЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ

10.1. Результати змагань можуть бути оскаржені представником команди після закінчення змагань з виду спорту усним попередженням судді, який обслуговував змагання,але не пізніше ніж за 30 хвилин після закінчення даного виду змагань, у письмовій формі.

10.2. Оскарження негайно розглядається старшим  суддею  на виді змагань при потребі- головною суддівською колегією Спартакіади.

 

11.  ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ

 

Офіційні керівники, представники учасники команд можуть бути притягнені до відповідальності за будь - які випадки недисциплінованої, неетичної поведінки, (невиконання) вимог цього Положення.

За неетичну, некоректну або провокаційну поведінку (нецензурні висловлювання або жести ) на адресу будь - якого з учасників, організаторів змагань, суддів - особи причетні до порушення підлягають покаранню. Рішення про покарання приймає головний суддя змагань (штраф: 30 очок знімається з результату загальнокомандної першості та інші санкції).