24/08/2011 - Відбулися змагання у рамках Першої обласної Спартакіади Львівщини серед команд сформованих з депутатів міських рад, міст обласного значення, збірних команд депутатів районних рад та депутатів обласної ради

 

20-21 серпня у Львові на стадіоні навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбулися фінальні змагання з міні-футболу, а також шашок та настільного тенісу у рамках Першої обласної Спартакіади Львівщини серед команд сформованих з депутатів міських рад, міст обласного значення, збірних команд депутатів районних рад та депутатів обласної ради присвяченої 20-річчю Незалежності України.

Ігор Власенко: «У наступних Спартакіадах ми збільшимо кількість видів спорту»
«Ці змагання відбуваються за ініціативи нашої обласної організації. Це змагання серед депутатів місцевих рад районів і серед міських рад міст обласного значення. Сьогодні ми спостерігаємо фінальну частину. 13-14 числа такі змагання відбувалися зонально в п'яти зонах районів - це Сокаль, Буськ, Пустомити, Стрий, Городок. Переможців цих змагань сьогодні ми бачимо на фінальній частині. Ці змагання ініційовані тому, що вже традиційно багато років ми проводимо схожі змагання серед виконавчої гілки влади, а от представницька гілка влади випадала з охоплення нашими змаганнями. Сьогодні ж видно, що вона дуже активно включилися в ці змагання. Присутній великий ентузіазм: з 20-ти районів, 18 районів взяло участь, а також обласна рада. Також відбулися змагання міст обласного значення, фінальна частина. Вони проходили в двох змагальних зонах - Стрийській та Дрогобицькій. У фінал вийшли команди Дрогобича та Стрия. Надалі ми хочемо визначити день, коли у футболі проведемо Суперкубок серед місцевого самоврядування, серед районних і місцевих рад, а також Львівської обласної ради. Після цього буде сформована команда, яка візьме участь у Всеукраїнському фіналі, який у вересні пройде в Алушті. В Спартакіаду включено такі види спорту: міні-футбол, шашки, настільний теніс. За Всеукраїнською формулою ще бракує таких видів спорту, як шахи та волейбол. Оскільки це перша Спартакіада, тому ми вирішили розпочати з тих видів спорту, в яких ми були впевнені, що всі зможуть взяти участь. У наступних Спартакіадах ми збільшимо кількість видів спорту до п'яти», -- розповів заступник голови Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» Ігор Власенко.

Степан Кубів: «Перемога полягає в участі»
«Дуже приємно, що організовані такі змагання. Це перша Спартакіада. Адже неодноразово по телебаченню ми бачимо студентські змагання, професійні змагання. Депутати Львівської обласної ради все-таки зорганізувалися і провели тренування. На нього, до слова, прийшло більше 12 осіб. Найголовніше те, що люди з задоволенням взяли участь у Спартакіаді. Адже кожен колись виступав за якусь команду, чи то у школі, чи у виші, чи в селі. Найголовніше сьогодні - це участь у змаганнях, показати навики, показати дружбу, показати ціль. Гадаю, що кожен після таких змагань залишиться задоволеним. Львівська обласна рада представило команду депутатів, а також працівників апарату Львівської обласної ради. А це демонструє об'єднавчий інтеграційний фактор, як на футбольному полі, так і на роботі у перспективі. Я як капітан нашої команди знаю, що ми повинні перемогти, а перемога полягає в участі. Найголовніше те, що Львівщина повинна бути гідно представлена в Алушті на Всеукраїнській Спартакіаді. Гадаю, що з шести команд, які сьогодні змагаються на футбольному полі, ми отримаємо хороший резерв професійних людей, які крім депутатських мандатів і державної служби мають можливість представити Львівщину на Всеукраїнській Спартакіаді з найкращої сторони», -- сказав депутат Львівської обласної ради, голова Львівської обласної організації партії «Фронт Змін» Степан Кубів.

Тарас Скиба: «Під час тренувального процесу проводився відбір кома�ася з працівників Львівської обласної ради і відповідно з депутатів. Кожному з депутатів на електронну скриньку було відправлено запрошення для того, аби вони взяли участь у тренуваннях. А вже під час тренувального процесу проводився відбір команди», -- сказав голова постійної депутатської комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму Тарас Скиба.

Володимир Михайлов: «Добре, що такі турніри проводяться»
Володимир Михайлов: «Дуже добре, що такі турніри проводяться. Такі масові заходи проводяться серед дітей, проводяться серед професійних спортсменів, проводяться серед заводів, працівників шкіл, змагання серед вишів, а тому повинні бути змагання серед працівників владних структур. По-перше, це дуже добре для спорту, бо депутати відчувають себе спортсмена, коли грають у міні-футбол, шашки чи настільний теніс. Вони починають краще розуміти потреби спортсменів. Гадаю, що у такому випадку і міські і обласні і районні бюджети більше коштів виділятимуть на спорт, на його розвиток, а також більше приділятимуть уваги дитячому спорту. Адже краще розвивати дитячий спорт, ніж потім вкладати кошти у боротьбу з наркоманією, алкоголізмом і дитячим хуліганством», -- сказав заступник начальника навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України, майор Володимир Михайлов.
Мстислав КОЦЬКИЙ-БОБ'ЯК