16/05/2017 - Володимир Мартинець: «Спорт – важлива складова корпоративної культури працівників газопромислового управління «Львівгазвидобування»

 

Володимир Мартинець: «Спорт - важлива складова корпоративної культури працівників газопромислового управління «Львівгазвидобування»

 

 

20 квітня у Львові відбулася спартакіада працівників газопромислового управління «Львівгазвидобування». Перед початком змагань наш кореспондент зустрівся із заступником директора ГПУ «Львівгазвидобування» Володимиром Мартинцем і попросив відповісти на декілька запитань

Питання: Пане Володимире, розкажіть, будь-ласка, звідки приїхали спортсмени, які сьогодні змагаються тут у спорткомплексі?

В.Мартинець Наша організація складається з п'яти відділень, які функціонують у п'яти областях Західної України: Івано-Франківській, Закарпатський, Волинській, Чернівецькій та Львівській. В кожній з цих областей у нас є газові промисли. От сьогодні кожен з них виставив для змагань своїх спортсменів. Також у спартакіаді бере участь і команда управління.  Як бачите, ми не лише добуваємо газ, забезпечуємо енергетичну незалежність нашої держави, в першу чергу від Росії, а й формуємо хороший корпоративний дух в колективі. А потужний колектив не лише професійно, а й морально, фізично це одна із системних складових задачі, поставленої перед тими, хто сьогодні видобуває газ - до 2020 року повністю перейти на газ власного видобутку. Гартуємо людей! Націлюємо на перемоги.

Питання: Чи є Ваших планах місце для фізкультурно-масової роботи персоналу компанії, занять спортом?

В.Мартинець Безумовно. Ми не забуваємо про здоров'я наших працівників. У нас постійно проводиться робота по залученню персоналу нашої компанії до занять фізичною культурою та спортом. Поряд з цим ми не забуваємо про оздоровлення наших людей. Маємо свої оздоровчі комплекси, окрім цього наші працівники їздять на лікування у санаторії, ми забезпечуємо їх путівками. Дбаємо також і про дітей. Часто практикуємо поїздки в гори, на наші бази відпочинку. Намагаємось залучати максимальну кількість працівників, оскільки це згуртовує колектив. Під час таких поїздок діти також швидко знаходять спільну мову.

Питання: Скажіть, чи володіє Ваша компанія власними спортивними спорудами?

В.Мартинець Так, спортивні споруди є, але вони невеликі. Переважно це відкриті волейбольні майданчики. Також у нас є спортивно-відпочинковий комплекс «Червона рута» з басейном, однак він більше використовується як база для оздоровлення. Великих критих спортивних комплексів у нас немає. Однак у Шебелинці, що є одним із підрозділів державної структури ПАТ «Укргазвидобування», до якої до слова, належимо і ми, є потужний спортивний комплекс, де й проводяться змагання між філіями із різних регіонів України.

Питання: Зрозуміло, що зараз ми переживаємо непрості часи, однак можливо у Вас хоча б у планах на майбутнє є спорудження спортивних об'єктів у нашому регіоні?

В.Мартинець: Напевне років зо п'ять, у нас великі спортивні змагання не проводилися. Однак зараз ситуація змінилась. Ми почали виділяти кошти нашій профспілковій організації і, на скільки я знаю, у їхніх планах є розвиток і цього напрямку. Що стосується побудови у нашому регіоні солідної спортивної бази, то на даний час такий масштабний проект ми профінансувати не зможемо. Однак наша сьогоднішня спартакіада переконує, що можна успішно організовувати змагання і без власної спортивної бази.

Ми дуже задоволені фактом проведення сьогоднішніх змагань. Сьогодні наші працівники не лише отримали заряд бадьорості, хорошого настрою, але й ближче познайомились один з одним. Все це згуртовує колектив, закладає фундамент корпоративної культури.

Питання: Як Ви оцінюєте роботу Вашої профспілкової організації у сфері організації активного дозвілля колективу, зокрема і занять фізичною культурою?

В.Мартинець: Вважаю, що наша профспілкова організація робить у цьому напрямку багато. Зараз там підібралась дуже хороша команда, ці люди хочуть і вміють працювати. Мені, як керівнику, імпонує, що вони не лише озвучують певні проблеми, але й активно шукають шляхи їх вирішення власними силами. Якщо самотужки у них це не виходить, тоді на допомогу приходимо ми. Тому мені подобається робота профспілки.

Питання: Тобто, співпраця у Вас нормальна.

В.Мартинець : Так, цілком.

Дякую за інтерв'ю.