05/03/2013 - Роберт МАРТОН: «Готуюся до «Кубка Карпат»

22-28 лютого в російському Магнітогорську відбулися боксерські турнірні баталії, в яких виступали боксери з чотирьох країн. У складі збірної України з боксу участь у Магнітогорських боях взяв участь представник Львівського ФСТ «Спартак» (ДЮСШ «Фаворит»), учень Львівського училища фізичної культури Роберт Мартон (вагова категорія 80 кг), який зумів здобути перемоги у всіх своїх боях.

-Виступали кращі команди з боксу чотирьох країн: Азербайджану, Узбекистану, Росії, України, а також команда Уральського краю, -- розповідає про змагання Роберт Мартон. Ми посіли друге загальнокомандне місце пропустивши вперед лише Росію. На цих змаганнях відбуксував чотири поєдинки. У першому переміг боксера з Узбекистану 10:6. У другому поєдинку зустрівся із представником збірної команди Уральського краю, якого переміг 15:5. У третьому бою переміг азербайджанця у третьому раунді ЄП. В фінальному поєдинку переміг представника збірної Росії 11:6.

-Тебе нагородили персональною нагородою?

-Так. Спеціальні призи отримали двоє боксерів. Одному з російських боксерів вручили приз «Найкращого боксера турніру», я ж отримав нагороду «За волю до перемоги».

-Окрім цих нагород чи були ще грошові нагороди?

-Також мене нагородили призом у 100 доларів. А так, усі спортсмени-призери у своїх вагових категоріях були нагороджені кубками та медалями.

-До яких наступних змагань вестимеш підготовку?

-Зараз у ці дні планую відпочити, а вже з 25 березня вирушаю на тренувальні збори, які триватимуть два тижні. Опісля цього збору боксуватиму на турнірі «Кубок Карпат», який відбудеться у Львові. Тому зараз готуватимусь до «Кубка Карпат».

Розмовляв Мстислав КОЦЬКИЙ-БОБЯК

На фото: Роберт Мартон (ліворуч) із призом «Найкращого боксера турніру»