19/02/2013 - Лілія ГОРІШНА: "Сутичка з росіянкою тривала кілька секунд"

16-17 лютого в Києві пройшов традиційний Міжнародний турнір з вільної боротьби, присвячений видатним українським борцям і тренерам. Справжнім відкриттям змагань стала 18-річна львів’янка Лілія Горішна, яка у ваговій категорії до 51 кг завоювала срібну медаль.

- Лілю, деякі ЗМІ назвали твій виступ на Київському міжнародному турнірі приємною несподіванкою. Для тебе це також приємна несподіванка?
- Так (Сміється). Звісно, націлювалась виступити якнайкраще, адже завжди треба їхати з метою перемогти. Взагалі я вперше виступала на змаганнях такого рівня.

- Як починався для тебе турнір?
- В першій сутичці зустрілася з угорською дівчинкою. Перший період виграла 3:0, а в другому періоді поклала суперницю на туше. В другому раунді змагань боролася з білорускою. Теж було два періоди, в неї виграла за очками.

- І в третьому раунді ти потрапила на росіянку Альону Адашинську…
- Це була найбільш несподівана сутичка для мене. Вона переді мною виграла в львів’янок Олі Нарепехи і Юлі Благіні. З росіянкою вийшла коротка сутичка. Я виграла на туше. Це було дуже несподівано для всіх. Всі були шоковані і я теж.

- Як все склалося?
- Я проходила в ноги, вона зробила "відхват", я впала. Програла по ходу їй три бали. Тоді сама роблю накат і зразу ловлю суперницю на туше. Кілька секунд сутичка тривала (Сміється).

- І в фіналі ти потрапила на титуловану та досвідчену українку Тетяну Лазарєву…
- З нею я відчула, що таке доросла боротьба, наскільки вона жорсткіша. І наскільки фізично Таня сильніша від мене. Та й психологічно, знаєте, важко себе налаштувати на таку сутичку. Зізнаюся, я не переживала, не переймалась результатом, виходила просто боротись. Вважаю, що в майбутньому досвід боротьби з Тетяною піде мені тільки на користь.

- Які найближчі старти?
- Ще не знаю. З 4 березня в нас починаються навчально-тренувальні збори. Швидше за все наступного разу вийду боротись на чемпіонаті України серед юніорів, який відбудеться у квітні. Можливо, ще буде якийсь турнір до того часу.

За матеріалами http://galsports.com