19/11/2012 - Ігор ВЛАСЕНКО: «Спартакіада пройшла на високому організаційному рівні»

 

Протягом двох днів з 10 - 11 листопада Львів приймав ІХ обласну міжгалузеву Спартакіаду Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» серед збірних команд галузевих обкомів профспілки. Змагання відбувалися на навчально-спортивній базі Олімпійської підготовки з літніх видів спорту Міністерства оборони України. Змагання із футзалу та бадмінтону проходили на базі спортзалу ігрових видів спорту, а решта видів спорту (шахи, шашки, настільний теніс) на легко-атлетичному манежі з велотреком. Про підсумки Спартакіади розповів Заступник голови Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» Ігор Петрович ВЛАСЕНКО.

-Міжгалузеві Спартакіади проводяться щорічно, -- бере слово Ігор ВАСЕНКО. Саме вони підсумовують проведену роботу протягом року. До програми цьогорічної Спартакіади було включено п'ять видів спорту - футзал, настільний теніс, бадмінтон, шахи та шашки. Цьогоріч на «Спартакіаді» бадмінтон, як вид спорту, дебютував і був сприйнятий із величезним зацікавленням з боку профспілкових колективів та учасників змагань. Щодо нинішьої Спартакіади, то вона пройшла на високому організаційному рівні, створивши атмосферу гарного спортивного свята.

-А скільки учасників взяло участь у «Спартакіаді»? - Участь у Спартакіаді взяло понад сто учасників, які представляли сім галузей, що обслуговує ЛОО ФСТ «Спартак». Окрасою Спартакіади стали змагання з футзалу, у яких взяло участь п'ять команд. Усі вони були укомплектовані гравцями володіючими багатим арсеналом технічних і тактичних дій добре підготовленими до змагань. А це вилилося у безкомпромісну боротьбу - високі швидкості, висококласний футбол. Перемагав той, хто допустив менше помилок. Тож більше футбольного щастя виявилося на боці команди ВАТ «Львівгаз», яка стала переможцем змагань. Друге місце посіла команда «Львівтрансгазу», а третьою стала команда обкому профспілки охорони здоров'я. Як правило ця команда завжди перебуває серед лідерів, завжди бере участь у змаганнях різного рівня , тренується на постійній основі. Протягом турніру її був даний потужний бій іншими колективами і вона не змогла впоратися з напругою і підтвердити свій чемпіонський статус. В підсумку посіла лише третю сходинку турнірної таблиці.

Дуже видовищно проходили змагання із настільного тенісу. Переможець у чоловічому розряді лікар - стоматолог Максим Лисак (охорона здоров'я), продемонстрував дуже високий клас, ігри з його участю проходили під гучні оплески вдячних вболівальників.

Доволі напружено проходили змагання з шахів та шашок. На кожному з видів спорту було багато вболівальників, які своєю емоційною підтримкою створили прекрасну атмосферу для проявлення спортсменами максимальних вольових зусиль, що підвищувало температуру накалу спортивної боротьби. Місця для змагань на всіх спортивних об'єктах були підготовлені дуже добре, кожний з учасників відчував себе комфортно , і це допомагало їм показувати свій кращий результат.

Протягом року майже всі команди провели свої галузеві змагання з багатьох видів спорту. Кожна галузь, окрім тих видів, які були представлені в програмі змагань Міжгалузевої Спартакіади ще проводили додаткові види , хто акцентував увагу на гирьовому спорті, хто на армспорті, були представлені види легкої атлетики , стрільби з пневматичної зброї, і.т.д. Загалом цей рік був доволі насиченим на змагання і це не дивно, адже саме 2012 рік Кабінетом Міністрів було проголошено Роком фізичної культури та спорту в Україні.

Розмовляв Мстислав КОЦЬКИЙ-БОБ'ЯК