07/06/2011 - Підсумки зональних змагань V Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців

 

Львівська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» 4 червня 2011 року розпочала змагання ІІ етапу V Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців.

Змагання розпочалися в І -й зоні серед збірних команд структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Організовано і відповідально до цього заходу поставились колективи ЛОЦЗ та ЛРІДУ , які представили свої збірні команди у всіх видах програми Спартакіади. Якісно підготувалися до змагань працівники фінансових установ області- КРУ та ГУДКУ, розширив свій склад команди в порівнянні з минулим роком АКУ(антимонопольний комітет) . Дебютували на наших змаганнях спортсмени з державної інспекції з контролю за цінами у Львівській області. Шкода , що не змогли правильно оформити документи по допуску на змагання спортсмени територіального управління держгірпромнагляду по Львівській області , за що не були допущені до змагань.

Самими представницькими та видовищним були змагання з футзалу де на порядок по рівню підготовки відрізнялися команди ГУДК, ЛРІДУ і КРУ між якими і розгорнулася напружена боротьба за здобуття путівки до фінальної частини змагань. Непогано для дебюту виглядала команда АКУ, дуже старались футболісти команди ЛОЦЗ, але було видно що їм бракує тренувальної та ігрової практики щоб перемогти.

Волейбол - вид спорту який не дуже шанують працівники державної служби, тому він був представлений лише двома командами і забігаючи наперед скажу , що і наступного дня він був мало представлений в зональних змаганнях серед районів області.

Настільний теніс не приніс ніяких сюрпризів і в турнірі впевнено перемогли переможці минулого року Борис Піхлик -ЛОЦЗ і Станіслава Вишневська - КРУ.

На відміну від тенісу в шашках не зміг добитись перемоги учасник минулорічного Всеукраїнського фіналу Степан Чумак -ЛОЦЗ, який поступився молодому спортсмену Василю Костишику -КРУ,також досвідчена Людмила Тесля -ЛОЦЗ не змогла здолати опору Оксани Іванишин -КРУ чому і поступилась її першим місцем.

Наступного дня 5 червня 2011р. відбулися зональні змагання зразу в трьох містах нашої області: Золочеві, Сокалі і Пустомитах серед збірних командрайонів. На урочистому відкритті змагань спортсменів вітали голови районних державних адміністрацій , керівники ЛОО ФСТ «Спартак» провідні спортсмени районів які приймали змагання. Змагання пройшли на належному організаційному рівні , домінуючим в видовищній частині змагань і тут був футзал ,команди боролися за перемогу до останньої хвилини віддаючи всі сили, а от волейбол, як я вже згадував, був представлений по мінімуму тільки двома складами команд , крім Пустомитівської зони де їх змагалось аж три. Інші види були представлені повним представництвом , за першість серед них точилася напружена боротьба, серед переможців та призерів виявлено багато нових прізвищ.

Загальну картину змагань Спартакіади зіпсувало відношення представників Золочівської зони, які не спромоглися сформувати свої команди у повному складі. Крім господарів ні один район не представив команди у всіх видах програми і це позначилось не тільки , і не стільки на видовищності змагань як показало байдуже ставлення відповідальних осіб до своїх службових обов'язків. Можливо і були бажаючі взяти участь у наших змаганнях , але через неспроможність організаторів вони були позбавлені цієї можливості.

Ми ще раз вітаємо всіх переможців з виходом до наступного етапу змагань , бажаємо їм успішного виступу у фінальній частині Спартакіади, дякуємо приймаючим містам за добру підготовку місць для змагань, якісну організацію роботи суддівських колегій.

10 червня 2011 р в Стрийській і Самбірській зонах завершиться попередній етап змагань і всі ми будемо чекати 18 червня 2011 р, коли відбудеться фінальна частина Спартакіади. Заступник голови ЛОО ФСТ «Спартак» І. П. Власенко. Наводимо результати змагань, які відбулися 4-5 червня2011 р.

Жирним шрифтом виділені команди і учасники в особистих видах програми , які вибороли право участі у фіналі Спартакіади.

І зона м.Львів
Учасники змагань :
Львіський обласний центр зайнятості-21 ос.(18 чол. + з жін.)
Львівський державний інститут регіонального управління-21 ос.(18 чол.+3 жін.)
Контрольно ревізійне управління у Львівській області-13 ос. (10 чол. + з жін.)
Головне управління державного казначейства у Львівській області - 7 ос.(7чол.)
АК України Львівське обласне територіальне відділення -9 ос.(8 чол.+1 жін.)
Державна інспекція по контролю цін у Львіській області -2 ос.(2 жін.)
Територіальне управління Дежгірпромнагляду по Львівській області -7ос(7 чол.) команда вилучена з змагань за неправильно оформлені документи допуску.

Підсумки зональних змагань V Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців, які відбулися 4-5.06.2011р. в містах Львові , Золочеві , Сокалі, Пустомитах.

Відбулись зональні змагання за програмою V Спартакіади Львівщини серед державних службовців

11 червня 2011р., в м. Стрию на спортивній базі міської ДЮСШ , та Самбірському р-н ., с. Бісковичі на спортивній базі ЗОШ відбулись зональні змагання за програмою V Спартакіади Львівщини серед державних службовців.
На урочистому відкритті команди вітали голова Стрийської райдержадміністрації Володимир Бурій,та заступник голови Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» Ігор Власенко,заступник голови Самбірської райдержадміністрації Ігор Бобровський, заступник голови Самбірської районної Ради Віталій Кімак , начальник відділу у справах сім'ї молоді та спорту Самбірської райдержадміністрації Василь Леськоі головний спеціаліст ЛОО ФСТ «Спартак» Володимир Робак.
Всі команди гідно підготувались до змагань виставивши команди у всіх видах програми Спартакіади, за винятком Дрогобицького р-н., який не представив команду в настільному тенісі і шашках , та Старо-Самбірського де були відсутні команди у шахах та шашках. В усіх видах точилась напружена боротьба , змагання проходили цікаво і видовищно.
Наводимо результати змагань:
V зона м.Стрий
Учасникизмагань :
Стрийський р-н - 21 ос.(18 чол.+3 жін.)
Сколівський р-н - 20 ос.(18 чол.+2 жін.)
Турківський р-н -21 ос.(18 чол.+3 жін.)
Дрогобицький р-н - 17ос. (16 чол.+1 жін.)
Футзал.
І місцеСтрийський р-н
ІІ місцеДрогобицький р-н
ІІІ місцеСколівський р-н
ІVмісце Турківський р-н
Волейбол
І місцеСтрийський р-н
ІІ місце Турківський р-н
ІІІ місцеДрогобицький р-н
ІVмісцеСколівський р-н

Настільний теніс
Чоловіки Жінки
І місце-Роман Лисишин-Скол. р- н . І місце-Марія Бардин -Стрий. р-н.
ІІ місце - ВолодимирКолаїв - Турк. р-н. ІІ місце-Оксана Ушакова-Турк. р-н.
ІІІ місце - Андрій Скічнів-Стрий. р-н . ІІІмісце-ОксанаЖукевич-Скол. р-н

Шахи
Чоловіки Жінки
І місце - Юрій Жук - Дрогоб. р-н.Імісце-Ірина Грицай -Стрий. р-н.
ІІмісце-Степан Павлюк -Скол. р-н. ІІ місце -Ольга Платко-Турк .р-н.
ІІІ місце-ВасильЛукач-Стрий. р-н. ІІІ місце - Марія Лишик-Дрог. р-н.
ІVмісце-АнатолійСлавич -Турк. р-н.

Шашки
Чоловіки Жінки
Імісце-Богдан Москаль Турк.р-н . І-місце -Галина Шуптар-Турк. р-н
ІІ місце-Олег ОсташСтрий. р-н. ІІ -місце- НадіяЧепара -. Скол.р-н
ІІІ місце-Ігор Шило-Скол. р-н. ІІІмісце- Оксана Хомишин -Стрий р-н


ГолвнийсуддязмаганьДмитро Шнайдер.

VІ зона Самбірський р-н с.Бісковичі
Учасники змагань:
Самбірський р-н - 21 ос.(18 чол.+3 жін.)
Старо-Самбірський р-н - 16 ос.(15 чол+1жін.)
Мостиський р-н -21 ос.(18 чол.+3жін.)
Городоцький р-н - 21ос. (18 чол.+3жін.)
Футзал.
І місцеМостиський р-н
ІІ місцеСамбірський р-н
ІІІ місцеГородоцький р-н
ІVмісце Старо-Самбірський р-н
Волейбол
І місцеГородоцький р-н
ІІ місце Мостиський р-н
ІІІ місцеСамбірський р-н
ІVмісцеСтаро-Самбірський р-н
Настільний теніс
Чоловіки Жінки
І місце-Богдан Сенейко-Самб. р- н . Імісце-Галина Жигайло -.Самб р-н.
ІІ місце -Євген Скляров-Мост. р-н. ІІ місце-ЛіліяМанзяк-Мост. р-н.
ІІІмісце-Володимир Дублянко-Стар-С. р-н ІІІ місце -ХристинаОстровська-Гор. р-н
ІVмісце-СтепанСухоцький -Гор. р-н.
Шахи
Чоловіки Жінки
І місце-ПетроФіцич - Мост . р-н.Імісце-Марія Лис -Мост. р-н.
ІІ-місце-ВасильЛаданай -Самб. р-н. ІІ місце-Леся Коваль -Гор.р-н.
ІІІ місце-ВасильЖданоцький-Гор. р-н. ІІІ місце-Марія Руда -Самб. р-н.


Шашки
Чоловіки Жінки
Імісце-ПавлоКуцинда -Самб. р-н . Імісце -Оксана Смілка-Гор. р-н
ІІ місце- Михайло Панас-Гор. р-н. ІІ місце-Анна Німеровська-Сам. р-н
ІІІ місце-Євген Скляров -Мост р-н. ІІІмісце-Оксана Онохова- Мост. р-н

Головний судя змагань Іван Шубеляк.