02/06/2020 - Вшановуємо кращих борців

 

Вшановуємо кращих борців

Перший день літа для львівських спартаківців приніс позитивну подію. Обласна організація ФСТ «Спартак» за підтримки народного депутата України Ростислава Тістика провела нагородження кращих спортсменів та тренерів з вільної боротьби, які 10 - 16 лютого цього року у Римі (Італія) на чемпіонаті Європи завоювали такі нагороди: Оксана Лівач - срібло, Соломія Винник - срібло, Ангеліна Лисак - бронза. Всі спортсмени були відзначені грошовими преміями та відзнаками «Спортивна гордість Львівщини» Львівської обласної ради. Тренери Орест Скобельський та Андрій Стадник були нагороджені подяками Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» та відзнаками «Спортивна гордість Львівщини» Львівської обласної ради. Відзначений також був директор СДЮШОР «Спартаківець» Ярослав Склярський за перемогу школи в рейтингу серед 25 шкіл Центральної ради ФСТ «Спартак» України за 2019 рік. Подяками Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» були нагороджені наші партнери, а саме народний депутат України Ростислав Тістик та Степан Продивус, власник готелю «Львів», де і проводився цей захід, за що ми висловлюємо подяку усьому колективу готелю. Були почуті теплі слова від члена президії Львівської обласної організації ФСТ «Спартак», головного лікаря Львівського фізкультурно-спортивного диспансера Степана Середи.

У процесі спілкування відбувся конструктивний обмін думками щодо оцінки нинішньої ситуації у спортивній сфері нашої держави. Незважаючи на існуючі труднощі та проблеми, усіма учасниками заходу була висловлена впевненість у завтрашньому дні українського спорту.

Учасники зустрічі підтримали привітання з нагоди 25-річчя Львівського регіонального НОК України та 85-річного ювілею ФСТ «Спартак» України. Загалом захід пройшов у теплій та щирій атмосфері.

 

Голова ЛОО ФСТ «Спартак»                                    Віктор Первачук