03/03/2020 - VIII відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам'яті І.Первачука

 

VIII відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам'яті Ігоря Первачука

З 29 лютого по 1 березня у львівському спортивному комплексі СКА відбувся Міжнародний турнір з вільної боротьби пам'яті видатного українського спортсмена, майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу та Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігоря Первачука. Це найбільші змагання для цієї вікової категорії в Україні, які відкривають спортивний рік. На турнір прибули понад 500 юних спортсменів з усієї України, а також зарубіжні команди з Франції, Великої Британії, Німеччини, Чехії, Словаччини, Польщі, Молдови, Білорусі та Угорщини. Слід наголосити на дуже сильному складі учасників: цьогорічних змагань: зарубіжні команди були представлені переважно першими номерами своїх збірних, а від України прибули призери юніорського чемпіонату 2019 року.
На урочистій церемонії відкриття учасників турніру привітали начальник управління молоді та спорту ЛОДА Роман Хім'як, голова ЛОО ФСТ "Спартак" Віктор Первачук, заступник голови відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба, директор Львівського коледжу спорту Степан Родак.
В цих змаганнях взяли участь 15 вихованців СДЮШОР "Спартаківець". Найкраще виступив Назар Богданець (тренер Ростислав Первачук). У ваговій категорії 79 кг Назар провів 4 сутички, з яких у трьох святкував перемогу. Зокрема, у півфіналі він здолав срібного призера чемпіонату України серед юніорів 2019 року. У напруженому фінальному поєдинку він поступився бронзовому призеру чемпіонату України серед юніорів Віктору Крупі (Тернопільська обл.). Серед юнаків вихованець тренера С.Ткачишина Олексій Ільків посів 5 місце.
Для українців турнір став генеральною репетицією та пробою сил перед Чемпіонатом країни, який відбудеться у Львові у квітні.

Слід віддати належне організаторам турніру: Львівській обласній асоціації спортивної боротьби України, обласній організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» і в першу чергу, родині Ігоря Первачука. Загалом змагання відбулися на високому організаційному рівні. Спортсмени завжди із задоволенням приїжджають на цей традиційний турнір, задоволені й тренери - тут рефері ніколи не йдуть на будь-які компроміси - судять професійно і чесно.