13/02/2020 - Успішний виступ львівських спартаківок на чемпіонаті Європи з боротьби

 

Успішний виступ львівських спартаківок на чемпіонаті Європи

З 11 по 16 лютого 2019 року у столиці Італії Римі проходить чемпіонат Європи з трьох видів боротьби у якому львівські спартаківки вибороли три нагороди : два срібла та одну бронзу.

Оксана Лівач, ЗМСУ представляла Україну у ваговій категорії до 50 кг (тренер-викладач А.Стаднік). У стартовій сутичці Оксана перемогла туркеню Евін Демірхан (7:5), в другій сутичці переконливо перемогла француженку Жюлі Мартін Сабаті (12:2), а у півфіналі у важкому поєдинку перемогла представницю РФ Мілану Дадашеву (9:8). У сутичці за "золото" Оксана поступилася із рахунком 3 : 5 болгарці Мілені Селішці.

У ваговій категорії до 55 кг дебютувала  вихованка тренера-викладача Скобельського О.З. 18-річна Соломія Винник. Першу сутичку Соломія виграла у туркені Бедіха Гун (11:5), а потім у дуже напруженому півфіналі перемогла молдованку Маріану Драгутан (10:9). У фінальному  поєдинку Соломія зустрілася з росіянкою Ольгою Хорошавцевою - бронзовою призеркою минулорічного чемпіонату світу. У першому періоді представниця РФ здобула перемогу (10:0).

У ваговій категорії до 59 кг Ангеліна Лисак (тренери - викладачі Скобельський О.З. та Кушнір А.В.) в першій сутичці виграла у Ельміри Гамбарової з Азербайджану (10:4), а у чвертьфіналі програла молдованці Анастасії Нечіті (0:8). У втішній сутичці з рахунком 10:0 перемогла угорку Рамону Галамбос. У боротьбі за бронзову медаль здобула перемогу на туше над німкенею Лаурою Мертенс.

Вітаємо наших дівчат та їхніх тренерів з успішним виступом на чемпіонаті Європи!