02/11/2019 - Чемпіонат світу серед жінок до 23 років

 

Чемпіонат світу серед жінок до 23 років

З 28 жовтня по 3 листопада у столиці Угорщини Будапешті проходить чемпіонат світу з трьох видів спортивної боротьби серед дорослих до 23 років. До складу жіночої збірної команди України входило троє спортсменок Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» : майстер спорту України Марія Винник, майстер спорту України Христина Демко та майстер спорту України міжнародного класу Ангеліна Лисак.

У ваговій категорії 50 кг Марія Винник у перших двох сутичках перемогла представниць Гуаму та Румунії. У наступному поєдинку Марія програла срібній призерці змагань, представниці Китаю З.Фенг (0:10). У боротьбі за третє місце Марія програла канадській борчині М.Дюфо (4:7) і посіла почесне п'яте місце.

У ваговій категорії до 55 кг Христина Демко в драматичному поєдинку перемогла росіянку В.Вауліну (7:5). Програючи по ходу сутички 0:4 Христина зуміла здолати досвідчену суперницю. В ¼ фіналу Х. Демко у напруженому поєдинку поступилася срібній призерці цих змагань, японці С.Ігараші з рахунком 3 : 4. У поєдинку за бронзову медаль Христина програла борчині з Румунії С. Ана (6 : 8) і у підсумку посіла п'яте місце.

Ангеліна Лисак представляла Україну у ваговій категорії 59 кг. В стартовому поєдинку вона здолала представницю Киргизії на туше. На жаль, наступну сутичку Ангеліна програла майбутній чемпіонці, японці Ю.Танабе (8:18). В ¼ фіналу з явною перевагою здолала представницю Туреччини (11:0) У боротьбі за бронзову медаль наша борчиня впевнено перемогла росіянку В.Сангадієву з рахунком (3:1) і посіла третє місце.

Вітаємо Ангеліну Лисак, Христину Демко, Марію Винник та їх тренерів Скобельського О.З., Кушніра А.В., Стадніка А.В.та Вуйціка Я.П. з успішними виступами на чемпіонаті світу.