21/09/2019 - Оксана Лівач здобула ліцензію на Олімпійські Ігри в Токіо 2020 р.!

 

Оксана Лівач здобула ліцензію на Олімпійські Ігри в Токіо 2020 р.!

 

У столиці Казахстану Нур-Султані з 12 по 19 вересня 2019 р. проходить чемпіонат світу серед чоловіків та жінок з греко-римської боротьби, боротьби вільної та жіночої боротьби. Турнір ліцензійний. Учасники змагань, які посіли 1-5 місця в олімпійських категоріях зможуть виступати на Олімпійських Іграх в Токіо у 2020 році. До складу жіночої збірної України входили вихованки СДЮШОР "Спартаківець" ФСТ "Спартак" заслужений майстер спорту України Оксана Лівач та майстер спорту України міжнародного класу Ангеліна Лисак.

О.Лівач (вагова категорія 50 кг) провела чотири нелегких поєдинки з досвідченими суперницями. В 1/8 фіналу Оксана перемогла представницю Узбекистану Д.Якшимуратову (6 - 0).  На жаль, в ¼ фіналу наша борчиня нічого не могла вдіяти проти румунки Емілії Аліни Вуч (1 - 6). Оскільки в підсумку румунка пробилася у фінал, Оксана отримала шанс поборотися за бронзову нагороду. Наступним суперником Оксани стала німкеня Елен Ріейстерер, яку вона перемогла у важкому поєдинку (5 - 4). У боротьбі за бронзову медаль Оксана програла представниці Казахстану О. Брік і посіла 5 місце.

Ангеліна Лисак змагалась у неолімпійській ваговій категорії 59 кг. Наша борчиня розпочала змагання з кваліфікації, де перемогла американку Аллісон Маккензі Раган (6 - 2). У 1/8 фіналу вона програла сильній канадійці Лінді Мораєс, яка у підсумку вийшла у фінал (2 - 12). За право змагатися за бронзову нагороду Ангеліна у дуже напруженому поєдинку здолала представницю Азербайджану Тетяну Омельченко (6 - 6). На жаль, у драматичному поєдинку за третє місце наша борчиня поступилася представниці Монголії Ш.Баатаржав і теж посіла 5 місце.

У командному заліку жіноча збірна України фінішувала на почесному 5 місці.


Вітаємо О.Лівач та її тренера Стадніка А.В. із завоюванням олімпійської ліцензії та бажаємо яскравих перемог на олімпіаді в Токіо.