14/07/2019 - Чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок та чоловіків до 23 років

 

Чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок та чоловіків до 23 років

 

9-12 липня у м.Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок та чоловіків до 23 років. У змаганнях взяло участь понад 300 борців та борчинь з усіх областей України. Львівський "Спартак" представляло 10 спортсменів. У їхньому доробку дві золоті та дві срібні нагороди.

У ваговій категорії 53 кг майстер спорту України М.Винник у стартових поєдинках перемогла своїх суперниць і у фіналі зустрілась з майстром спорту міжнародного класу України Х.Березою (м.Івано-Франківськ). Перемогла досвідчена Х.Береза.

Майстер спорту України Х.Демко змагалась у ваговій категорії 55 кг. У фінальній сутичці Христина проявила характер і за декілька секунд до кінця поєдинку вирвала перемогу у Кравченко А. (м.Дніпро)

У ваговій категорії 59 кг майстер спорту міжнародного класу України Ангеліна Лисак у фіналі зустрілась з грізною суперницею, майстром спорту міжнародного класу України О.Кремзер (м.Херсон). У напруженій боротьбі перемогла Лисак А. по балах (3:1).

Ще одна представниця "Спартака", майстер спорту міжнародного класу України Оксана Чудик посіла друге місце, програвши у фіналі чемпіонці з Івано-Франківщини Рудницькій А. (3:1).

Чоловіки виступили невдало. У ваговій категорії 97 кг Павло Білас першу сутичку виграв. У другому поєдинку програв майбутньому призерові змагань Закарієву М. (м.Одеса) і вибув з подальшої боротьби.

Вітаємо наших жінок та їх тренерів Скобельського О.З., Кушніра А.В., Вуйціка Я.П., Стадніка А.В. та Ткачишина С.І. і бажаємо успішних стартів на чемпіонатах світу та Європи.