12/06/2019 - Чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юніорів та юніорок

 

Чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юніорів та юніорок

З 3 по 9 червня 2019 року у м. Понтеведра (Іспанія) відбувся чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юніорів та юніорок 1999-2001 рр.н. До складу збірної команди України увійшли чотири спортсмени Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» : майстер спорту України Марія Винник (вагова категорія до 50 кг); майстер спорту України Соломія Винник (вагова категорія до 55 кг); майстер спорту України Романа Вовчак (вагова категорія до 76 кг) та майстер спорту України міжнародного класу Юрій Ідзінський (вагова категорія до 125 кг).

Марія Винник у перших двох сутичках впевнено перемогла представниць Іспанії та Молдови з явною перевагою 10 : 0. У ½ фіналу Марія програла срібній призерці чемпіонату, представниці Румунії, Причепуті С. з рахунком 3 : 1. У боротьбі за третє місце Марія Винник перемогла туркеню Демірхан З. на туше.

Романа Вовчак в стартовому поєдинку перемогла польську борчиню Качинську Е. на туше. В ¼  Романа поступилася білоруській борчині Дзібук К. з рахунком 4 : 6. За вихід у малий фінал Романа виграла у туркені Гюльтекін М з рахунком 10 : 0  У поєдинку за бронзову медаль наша спортсменка впевнено перемогла представницю Німеччини Шнайдер Л. з рахунком 10 : 0.

Юрій Ідзінський в ¼ фіналу переміг по балах грузинського борця Хвістані В. з рахунком 10 : 4. У півфіналі він впевнено здолав білоруського борця Хоргуна М. з рахунком 10 : 0. У фінальній сутичці Юрій зустрівся з росіянином Сайпудіним М., якому програв з рахунком 2 : 4.

У командному заліку наша жіноча збірна посіла друге місце, а чоловіча - п'яте.

Вітаємо наших спортсменів та їхніх тренерів: Скобельського О.З. Ткачишина С.І. та Глібенка В.В., які підготували призерів європейської першості.