20/05/2019 - Фінальні змагання VII спартакіади серед депутатів всіх рівнів рад Львівщини

 

Фінальні змагання VII спартакіади серед депутатів всіх рівнів рад Львівщини

 

18 травня на базі спортивних споруд ліцею ім.Героїв Крут у Львові відбувся фінал VII спартакіади серед депутатів всіх рівнів рад Львівщини. У змаганнях взяли участь переможці зональних змагань, а також команда Львівської обласної ради. До програми спартакіади було включено п'ять видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки. На урочистому відкритті учасників вітали народний депутат України Андрій Лопушанський, голова комісії молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський, голова Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» Віктор Первачук, начальник ліцею ім. Героїв Крут полковник Юрій Гусар, директор Спартакіади Ігор Власенко.

Шаховий турнір спартакіади зібрав лише 5 учасників. Серед трійки шахістів вирізнялись своїм досвідом Андрій Кобрій (Жидачівський район) та Ігор Ільницький (Львівська обласна рада). Обидва фаворити здолали опір Анатолія Славича з Турківського району, тому доля першого місця вирішувалася у їх очній дуелі. Оскільки партія завершилась в нічию, довелося грати додатковий бліц, де сильнішим виявися Андрій Кобрій. Серед жінок перемогу розіграли Любов Яворська з Турківського району та Мар'яна Байтало з Жидачівщини. Сильнішою виявилась Любов Яворська.

Дещо більше зацікавлення у чоловіків викликав шашковий турнір. Тут за дошки сіло 5 спортсменів. Фаворитами турніру були багаторазові учасники фінальних змагань, депутат Турківської районної ради  Василь Костишак та Степан Чумак (Пустомитівський район). Оскільки партія між ними переможця не виявила, стало зрозуміло, що золоту нагороду здобуде той, хто краще проведе свої зустрічі з іншими суперниками. Василь Костишак усі свої наступні партії завершив перемогами, а Степан Чумак допустив одну «осічку» - нічия у зустрічі із Зіновієм Яворівським з Жовківщини перекреслила його сподівання на перше місце, а ось його візаві дозволила здобути бронзову нагороду. Четвертим фінішував заступник голови Жидачівської районної ради Ігор Лалак, а замкнув п'ятірку депутат Львівської обласної ради Петро Жукровський.

Серед жінок, як і у шаховому турнірі, зголосилося лише дві учасниці: Ганна Матківська з Турківського району та досвідчена Оксана Шминець, депутат Жидачівської районної ради. На цей раз сильнішою виявилась Ганна Матківська.

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків призові місця розподілилися наступним чином. Перемогу святкував депутат Гніздичівської селищної ради з Жидачівщини Андрій Крехтяк. Другим фінішував Олег Станкевич з Судовишнянської ОТГ, який виступав за команду Турківського району і третім - депутат Новосквирявської сільської ради, що на Жовківщині, Василь Гринчук. У жінок право представляти Львівщину на всеукраїнському фіналі здобула досвідчена Надія Самборська, депутат Журавнівської селищної ради з Жидачівського району, яка здолала Ірину Стебівку, депутата Турківської міської ради.

Як завжди цікаво та емоційно відбулися змагання з командних видів спорту. У волейбольному турнірі взяли участь три команди - Жидачівського, Бродівського та Турківського районів. У першому матчі бродівчани перемогли команду депутатського корпусу Турківського району (2 : 0). Хоча у першій партії проблем у майбутніх переможців не виникло (25 : 14), у другій вони зустріли запеклий опір (27 : 25). Зате у другому турі команда з Турки свого шансу вже не змарнувала, здолавши у двох партіях команду Жидачівського району (25 : 15 та 25 : 21). У завершальному матчі турніру команда Бродівського району без особливих проблем здобула свою другу звитягу над представниками Жидачівського району (25 : 12 та 25 : 13) і оформила свою перемогу у турнірі загалом. Другу сходинку посіла команда Турківського району і замкнули трійку призерів команда з Жидачівщини.

Відповідно до жеребкування, у футзальному турнірі команди було розділено на дві групи. У групі А виступали представники Жидачівщини, Пустомитівщини та Бродівщини. У групі Б - команди Миколаївського, Буського та Турківського районів. У першій групі явним аутсайдером виявилась команда Бродівського району, яка двічі поступилася 0 : 8 та 1 : 8 своїм суперникам з Жидачева та Пустомит. Оскільки матч між переможцями стартових поєдинків завершився в нічию (4 : 4), долю першого місця в групі довелося визначати за додатковими показниками. Вирішальним тут виявився м'яч забитий бродівчанами у ворота команди з Пустомит. Саме він вивів у переможці групи команду Жидачівського району.

Додаткові показники довелося залучати і при підведенні підсумків у другій групі, однак не для визначення переможця, а для визначення аутсайдера. Перше місце у другій групі здобула команда Миколаївського району. Легко здолавши команду Турківського району (5 : 0), миколаївці з великими труднощами перемогли представників Бущини (1 : 0). Очна зустріч команд Буського та Турківського району завершилась в нічию (4 :4) і у підсумку обидві команди мали в доробку по одному пункту. За додатковими показниками друге місце в групі посіли бущани.

У фінальній частині турніру до переможців груп долучилась команда Львівської обласної ради. Команда депутатів обласної ради спочатку перемогла представників Жидачівського району (2 : 0), а згодом звела матч у нічию з командою Миколаївського району (2 : 2). У заключному матчі миколаївці перемогли представників Жидачівщини (4 : 1) і за додатковими показниками стали переможцями футзального турніру. Друге місце посіла команда депутатів Львівської обласної ради і бронзові нагороди здобула команда Жидачівського району.

У загальнокомандному комплексному заліку інтрига зберігалася до завершення останнього виду спорту - змагань з футзалу. Дві команди - Жидачівського та Турківського районів йшли «ніс в ніс» впродовж усієї фінальної частини змагань. У підсумку переможця і срібного призера розділили всього 2 очки. Перше місце, а з ним і головний кубок змагань, виборола команда Жидачівського району (431 очко), другими фінішувала команда представників депутатського корпусу Турківщини (429 очок) і на третьому місці - команда Миколаївського району (322 очки).

За підсумками цих змагань протягом тижня буде сформовано збірну команду Львівщини, яка візьме участь у всеукраїнському фіналі 3 - 8 червня 2019 року у м.Чорноморську.


Наводимо підсумкову таблицю змагань.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Таблиця

 загальнокомандного заліку  VІІ Спартакіади  серед депутатів всіх рівнів Рад Львівщини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.05.2019 р.

 

м. Львів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

команди

футзал

волейбол

настільний теніс

шахи

шашки

сума очок

місце

чоловіки

жінки

чоловіки

жінки

чоловіки

жінки

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

1

Жидачівська РР

3

130

3

130

1

30

1

30

1

30

2

28

4

25

2

28

431

І

2

Миколаївська РР

1

150

7

110

11

18

-

-

7

22

-

-

7

22

-

-

322

ІІІ

3

Пустомитівська РР

4

125

н/я

-

7

22

-

-

н/я

-

-

-

2

28

-

-

175

8

4

Дрогобицька МР

11

90

-

-

н/я

-

-

-

-

-

-

-

11

18

-

-

108

11

5

Червоноградська МР

7

110

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

110

10

6

Буська РР

4

125

-

-

н/я

-

-

 

-

-

-

-

-

-

-

-

125

9

7

Сокальська РР

7

110

7

110

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

220

6

8

Жовківська РР

11

90

11

90

3

26

-

-

н/я

-

н/я

-

3

26

-

-

232

5

9

Бродівська РР

6

115

1

150

11

18

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

265

4

10

Турківська РР

6

115

2

140

2

28

2

28

2

28

1

30

1

30

1

30

429

ІІ

11

Судово Вишнянська ОТГ

7

110

7

110

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

220

6

12

Самбірська МР

11

90

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

90

12

13

Збірна команда ЛОР

2

140

-

-

-

-

-

-

3

26

-

-

5

24

-

-

190

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Нарахування очок в групах здійснювалося наступним чином:

 

 

 

ІІ місце в групі  - відповідає 7 місцю  по таблиці згідно положення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце в групі  - відповідає 11 місцю  по таблиці згідно положення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lV місце в групі  - відповідає 14 місцю  по таблиці згідно положення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Директор Спартакіади                                 Ігор Власенко