15/04/2019 - Стартувала VII спартакіада серед депутатського корпусу Львівщини

 

Стартувала VII спартакіада серед депутатського корпусу Львівщини

 

Цими вихідними відбулися кущові змагання за програмою VII спартакіади депутатів всіх рівнів рад Львівщини. До програми спартакіади входять п'ять видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки. На урочистих відкриттях в кожному місті учасників змагань вітали члени оргкомітету, керівники районів, де відбувалися змагання. У м.Турці в церемонії відкриття взяв участь народний депутат України Андрій Лопушанський.

Загальною рисою цих змагань стало те, що гості домагалися перемоги. У Миколаєві місцева футзальна команда, яка три роки поспіль є базовою для збірної команди області, поступилася гостям з Пустомитівського району. Команда депутатів Дрогобицької міської ради стала третьою. У волейболі також взяли гору спортсмени з Пустомитівщини. В індивідуальних видах програми перемоги досягали ті, хто має досвід участі у таких змаганнях.

У неділю змагання відбулися в Сокалі, куди прибули представники Жовківської та Бродівської районних рад. Не змогла прибути на цей турнір команда з Радехівського району. У цій групі також домінували гості. Спортсмени Бродівської районної ради перемогли і у фут залі, і у волейболі.

У Червонограді змагалися дві команди: окрім господарів, представники Буської районної ради. Тут також гості святкували перемогу у футзалі.

На жаль, на кущові змагання в м.Турку не доїхали аж три команди: з Самбірської, Старосамбірської та Мостиської районних рад. Тут змагалися спортсмени Судовишнянської ОТГ та м.Самбора. У дуже напруженому волейбольному поєдинку гості з Самбора здолали господарів (3 : 2), однак по завершенню матчу не змогли підтвердити приналежність до депутатського корпусу деяких своїх гравців. Тому, відповідно до положення про проведення спартакіади, суддівська колегія зарахувала їм технічну поразку 0:3, а право на участь у фінальних змаганнях здобула волейбольна команда Турківського району. Турківчани також виступлять у фінальній частині футзального турніру, оскільки їхні суперники на змагання не прибули.

Лише у Жидачеві змагання не відбулися. Золочівська, Перемишлянська та Сколівська районні ради свої команди не виставили. Хотілося або в майбутньому такого не було і усі районні ради делегували свої команди на ці змагання.

Переможці кущових змагань здобули право участі у фінальній частині обласної спартакіади, що відбудеться 11 травня у Львові. Оскільки протоколи з місць ще не надійшли, персональний склад усіх учасників фінальної частини змагань буде оприлюднено до кінця тижня.