19/01/2019 - Успішний старт львівських борців та борчинь в новому році

 

Успішний старт львівських борців та борчинь в новому році

 

 

Чотири золотих, дві срібних та дві бронзові нагороди - таким став підсумок виступу львівських спартаківців на чемпіонаті України з вільної боротьби серед чоловіків до 23 років та серед жінок, що відбувся у м.Хмельницькому з 15 по 18 січня. У командному заліку жіноча збірна Львівської області завоювала перше місце, а чоловіча - друге.

До складу жіночої команди області входило 7 борчинь Львівської обласної організації ФСТ "Спартак". У ваговій категорії 50 кг не було рівних чемпіонці Європи до 23 років, майстру спорту України міжнародного класу Оксані Лівач. Усі свої поєдинки Оксана виграла з явною перевагою і стала чемпіонкою України. У фіналі Оксана зустрілась зі спартаківкою Марією Винник і перемогла з рахунком 9:0. Винник Марія - срібна призерка змагань.

У ваговій категорії 55 кг третє місце посіла призерка чемпіонату Європи серед юніорів, майстер спорту України Демко Христина. У боротьбі за бронзу Христина перемогла борчиню з Києва Д.Ткачук 10:0.

Також третє місце на цих змаганнях посіла бронзова призерка чемпіонату світу до 23 років, майстер спорту України міжнародного класу Тетяна Кіт (вагова категорія 57 кг). На шляху до золотої медалі Тетяна програла у півфіналі Ірині Чихрадзе з Івано-Франківська. У бронзовому фіналі наша борчиня перемогла представницю Донеччини Волошину Л. 5:0.

У ваговій категорії 59 кг Львівську область предсталяла майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка Європи серед юніорок Лисак Ангеліна. Незважаючи на травму, Ангеліна впевнено здолала усіх своїх суперниць і здобула золоту медаль.

Чемпіонкою України стала також бронзова призерка чемпіонату Європи серед юніорів, майстер спорту України Романа Вовчак (вагова категорія 76 кг). Усі свої чотири поєдинки на цьому турнірі Романа завершила перемогами.

Серед чоловіків чемпіоном України став майстер спорту України Ю.Ідзінський (вагова категорія 125 кг). Чотири поєдинки Юрій виграв з явною перевагою.

Приємно здивував на цих змаганнях вихованець тренера Р.В.Первачука Олександр Хомич (вагова категорія 74 кг). Наш борець впевнено виграв три стартові поєдинки. На жаль, у фіналі він поступився представнику Київської області О.Павлову і завоював срібну медаль. Цей результат дозволив Олександру виконати норматив майстра спорту України.

Ще три спартаківця посіли п'яті місця: М.Чегус (вагова категорія 70 кг), Д.Каланджій (вагова категорія 97кг) та П.Білас (вагова категорія 97 кг).

Вітаємо тренерський колектив ЛОО ФСТ "Спартак" з успішним стартом в новому році і бажаємо нових перемог на міжнародних змаганнях.