20/12/2018 - Засідання президії Львівської обласної організації ФСТ «Спартак»

 

Засідання президії Львівської обласної організації ФСТ «Спартак»

У приміщенні легкоатлетичного манежу з велотреком 18 грудня відбулося засідання президії Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» з таким порядком денним: 1. Обговорення та затвердження календарного плану спортивно-масових заходів на 2019 рік. 2. Обговорення шляхів створення нових форм організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в секціях та групах. 3. Різне. У роботі президії взяли участь начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім'як та голова комісії молоді, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський, голови профспілкових галузевих комітетів, які обслуговує Львівська обласна організація ФСТ «Спартак».

Засідання вступним словом відкрив голова ЛОО ФСТ «Спартак» Віктор Первачук. По першому питанню виступив заступник голови ЛОО ФСТ «Спартак» Ігор Власенко. Доповідач подав детальний аналіз діяльності товариства з організації спортивно-масових заходів різного рівня на наступний рік. Зокрема, планується проведення 9 традиційних спартакіад галузевих профспілок. Найбільш представницькі з них, які проводяться у три етапи і мають вертикаль виходу на всеукраїнський рівень, - це спартакіада депутатського корпусу серед усіх рівнів рад Львівщини, державних службовців до яких цього року долучені працівники місцевих органів самоврядування, інвалідів праці. За результатами проведення цих змагань  формуються збірні команди області, які візьмуть участь у всеукраїнських фінальних змаганнях. Цьогоріч збірна команда державних службовців Львівщини (вперше за 20 років) стала переможцем фінальної частини Всеукраїнської спартакіади. Мусимо докласти зусиль аби і в наступному році виступити не гірше.

На наступний рік заплановано проведення цілої низки турнірів різного рівня (обласних, відкритих) та окремих змагань. Переважна більшість з них - традиційні, однак у процесі обговорення присутні висловили бажання взяти у них участь. Приємно констатувати той факт, що виявили бажання брати участь у наших змаганнях нові підрозділи - це державна екологічна інспекція у Львівській області, територіальне управління юстиції у Львівській області та львівська дирекція підприємства «Нова пошта». Тому представництво у деяких турнірах зросте.

Окремо доповідач наголосив на необхідності проведення міжгалузевої спартакіади, яка є підсумковим оглядом роботи проведеної протягом року. На жаль, через брак коштів вже другий рік поспіль ці змагання не проводяться. Доповідач звернувся до начальника управління фізичної культури та спорту ЛОДА Романа Хім'яка з проханням, аби в бюджеті 2019 року передбачити кошти для проведення зазначених змагань.

У процесі обговорення першого питання порядку денного присутніми були висловлені певні уточнення стосовно термінів проведення змагань різного рівня. Загалом календарний план спортивно-масових заходів на 2019 рік було погоджено.

Друге питання порядку денного стосувалося створенню нових форм організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в секціях та групах. Виступаючий з цього питання заступник голови ЛОО ФСТ «Спартак» Ігор Власенко наголосив, що товариство «Спартак» загалом обслуговує близько 10 тисяч осіб, які беруть участь у спортивно-масових заходах та відвідують оздоровчі групи та секції. Аби утримувати такий високий ритм цієї роботи, необхідно постійно вдосконалювати організаційні форми участі працівників у фізкультурно-оздоровчих заходах, йти назустріч побажанням трудових колективів. На даний час ми здійснюємо роботу з організації груп плавання для працівників головного управління ДФС у Львівській області, інформуємо профспілки про можливості товариства в організації активних форм дозвілля, участі дітей у роботі спортивних секцій ДЮСШ з різних видів спорту, працюємо над узагальненням накопиченого досвіду, вивчаємо думку трудових колективів щодо проведення різного роду консультацій з організаційних питань.

У своєму виступі начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім'як зазначив, що управління надасть необхідну фінансову підтримку для підготовки об'єднаної команди держслужбовців області для участі у фінальній частині всеукраїнської спартакіади. Голова комісії молоді, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський позитивно оцінив та подякував за роботу, яку проводить товариство з організації спортивно-масових заходів і зазначив, що буде і надалі сприяти роботі спортивного товариства у цій діяльності.

Підсумовуючи результати президії, голова Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» Віктор Первачук подякував усім партнерам за співпрацю і побажав у новому році нових звершень та плідної роботи на ниві розбудови спортивно-масової роботи у трудових колективах.

Заступник голови ЛОО ФСТ "Спартак"   Ігор Власенко