27/11/2018 - Турнір «Кубок осені – 2018» з футзалу

 

Турнір «Кубок осені - 2018» з футзалу

 

У залі ігрових видів спорту навчально-тренувальної бази олімпійської підготовки з літніх видів спорту Міністерства оборони України 24 листопада відбувся футзальний турнір серед управлінь головного управління ДФС у Львівській області. Змагання були ініційовані профспілковими організаціями головного управління ДФС у Львівській області, Львівської обласної ради профспілки органів ДФС та за підтримки Львівської обласної організації ФСТ «Спартак». Участь у турнірі взяли 6 команд, а саме: головного управління ДФС у Львівській області, управління аудиту, управління податків і зборів з юридичних осіб, управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, управління оподаткування фізичних осіб та об'єднана команда Стрийської ДФС.

Усі учасники турніру відповідно до жереба були розподілені на дві групи. У першій виступали команди управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, управління аудиту та об'єднана команда Стрийської ДФС, а у другій - команди управління оподаткування фізичних осіб, управління податків і зборів з юридичних осіб та головного управління ДФС у Львівській області. Доволі швидко у групах визначились лідери. У першій домінувала команда управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, яка доволі легко здолала своїх опонентів - команду управління аудиту з рахунком 5 : 0 та об'єднану команду Стрийської ДФС (5 : 2). У другій групі впевнено почувала себе команда управління оподаткування фізичних осіб, яка також здобула дві перемоги: 3 : 0 над командою управління податків і зборів з юридичних осіб та 3 : 1 над командою головного управління ДФС.

Команда Стрийської ДФС перемогла своїх опонентів з команди управління аудиту з рахунком 3 : 1і фінішувала другою у своїй групі. Другу сходинку у групі Б посіла команда головного управління ДФС, яка у впертій боротьбі з мінімальною перевагою здолала команду управління податків і зборів з юридичних осіб (2 : 1).

Після групового турніру у першому півфінальному поєдинку зійшлися команди управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів та головного управління ДФС, а другу півфінальну пару склали команди управління оподаткування фізичних осіб та об'єднана команда Стрийської ДФС. На жаль, боротьби у півфіналах не було: лідери груп легко довели свою перевагу над опонентами. У першому матчі зафіксовано рахунок 5 :1, а другий взагалі завершився з рахунком 7 : 0. Заради справедливості слід зазначити, що півфінальний матч став другим підряд без перепочинку для об'єднаної команди Стрийської ДФС, тому гравці були виснажені і берегли сили для матчу за третє місце.

Фінал та матч за третє місце були дуже напруженими та видовищними. У боротьбі за бронзу команда головного управління ДФС з мінімальною перевагою здолала об'єднану команду Стрийської ДФС - 2 : 1.

Фінальний матч став справжньою окрасою змагань. Рахунок відкрила команда управління оподаткування фізичних осіб. Їх опоненти доволі швидко вирівняли становище. Хитка рівновага зберігалася практично до закінчення матчу, однак на останніх хвилинах переможний гол забила команди управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів і, таким чином, з рахунком 2:1 святкувала перемогу у даному турнірі.

На урочистій церемонії закриття турніру та нагородження, учасників змагань тепло привітали голова профспілки головного управління ДФС у Львівській області Світлана Камєнцева, голова Львівської обласної ради профспілки органів ДФС Наталя Камінська, голова Львівської обласної ради ФСТ «Спартак» Віктор Первачук та головний суддя змагань Ігор Власенко.

Переможець турніру, команда управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, була нагороджена кубком, ігровим м'ячем, медалями та грошовою винагородою. Призери турніру отримали медалі, грошові винагороди та грамоти. Спеціальним заохочувальним призом, ігровим м'ячем, була нагороджена об'єднана команда Стрийської ДФС, яка хоча і виявилась найбільш «віковою» серед усіх учасників, однак продемонструвала справжню волю до перемоги, тактичну грамотність і завоювала симпатії глядачів. Команди, які зайняли місця з четвертого по шосте, були нагороджені заохочувальними грошовими винагородами та подяками профспілкових комітетів.

Усі учасники турніру були у піднесеному настрої, дякували організаторам і висловили сподівання, що даний турнір стане традиційним.

Головний суддя змагань                                         І.Власенко