26/10/2018 - Львівська спартаківка Оксана Лівач – бронзовий призер чемпіонату світу!

 

Львівська спартаківка Оксана Лівач - бронзовий призер

чемпіонату світу!

 

У столиці Угорщини місті Будапешті з 20 по 28 жовтня проходить черговий чемпіонат світу з трьох видів боротьби. Закінчились змагання з жіночої боротьби. У складі збірної України виступали дві львівські спартаківки, майстри спорту міжнародного класу Оксана Лівач та Тетяна Кіт.

Першою стартувала Тетяна Кіт (вагова категорія 55 кг). В 1/8 наша спортсменка зустрілася з бронзовою призеркою минулорічного чемпіонату світу, полячкою Р.Засіною. Польська борчиня - досвідчена та фізично сильна спортсменка. Поєдинок вийшов напруженим. З мінімальною перевагою в один бал перемогла наша борчиня. У наступному поєдинку Тетяна зустрілася з американкою Д.Вінчестер і програла з рахунком 4:2. Очевидно, далася взнаки важка перемога у попередній сутичці. Оскільки у півфіналі Д.Вінчестер програла майбутній призерці змагань, білорусці З.Сідаковій, то тим самим вона позбавила Т.Кіт можливості продовжувати боротьбу. У підсумку Тетяна замкнула десятку найсильніших борчинь світу у цій ваговій категорії.

У ваговій категорії 50 кг Оксана Лівач розпочала змагання з перемоги над чемпіонкою світу 2017 року, канадійкою Д.Макдональд (5:1). В 1/8 фіналу Оксана в напруженій боротьбі (4:2) здолала представницю Казахстану, бронзову призерку Європейських Ігор В.Брік. Дуже впевнено наша спортсменка провела чвертьфінальну сутичку, де каскадами прийомів перемогла представницю Монголії Н.Ерденесух (10:3). На жаль, у півфіналі Оксана програла майбутній чемпіонці світу японці Ю.Сусакі з рахунком 0:10. Японські борчині відмінно підготувались до цих змагань, зібрали багатий «врожай» нагород найвищого ґатунку і продовжують домінувати у жіночій боротьбі. У сутичці за бронзову медаль Оксана Лівач довела свою перевагу над представницею Індії, срібною призеркою чемпіонату світу серед жінок до 23 років Р.Ріту з рахунком 10:5 і посіла почесне третє місце.

Ми вітаємо О.Лівач та її тренера А.В.Стадніка, та бажаємо нових яскравих перемог на світових та Європейських змаганнях.