07/08/2018 - "Спартак" - традиції перемог!

Спартак- традиції перемог!

Два перших, одне друге і два третіх місця - такий результат виступу спортсменів ЛОО ФСТ «Спартак», вихованців СДЮШОР «Спартаківець» на чемпіонаті Європи серед юніорів та юніорок ( U-20), який проходив з 30 липня по 5 серпня 2018р. у м. Римі (Італія).

Уже традиційно основу збірної команди України серед юніорок складають вихованки львівської школи боротьби, які часто виборюють призові місця і цей чемпіонат не став винятком. Отже, чемпіонами стали: Ангеліна Лисак, майстер спорту України міжнародного класу, вагова категорія до 62 кг та Оксана Чудик, майстер спорту України, вагова категорія до 65 кг. Варто зауважити, що простих поєдинків у дівчат не було, постійно зберігалася інтрига: «Хто переможе?»

Ангеліна програючи у першій сутичці від спортсменки з Білорусі Сазикіній К., на останній хвилині поєдинку змогла провести свій коронний кидок та перемогла на туше. У ¼ фіналу наша вихованка також перемогла на туше представницю Італії Кампаньї А. Найбільш інтригуюча зустріч відбулася у ½ фіналу з представницею Росії Бобрулькою Д. Програючи з рахунком 1:2, на останніх секундах сутички Ангеліна змогла здобути два технічні бали, та отримала ще один бал за програний протест російської спортсменки, тим самим завершивши поєдинок з перемогою 4:2. У фінальному поєдинку  Ангеліна перемогла болгарку Яневу А. з рахунком 5:1.

Оксана Чудик розпочала чемпіонат з ¼ фіналу, де зустрілася з представницею Туреччини Демір А. Програючи сутичку з рахунком 7:8, Оксана виявила бійцівський характер та за 30 секунд до завершення поєдинку здобула перемогу на туше. У 1/2 фіналу Оксана перемогла спортсменку з Угорщини Шабадос Н. з рахунком 7:2. Фінальну сутичку Оксана завершила достроково з рахунком 10:0, у якій перемогла німкеню Севіну Е. Слід зауважити, що Оксана Чудик є володаркою ліцензії на участь у ІІІ Юнацьких Олімпійських Іграх, які відбудуться у жовтні в Аргентині.

Христина –Зоряна Демко, майстер спорту України, здобула бронзову нагороду у ваговій категорії до 55 кг. На своєму шляху Христина перемогла представницю Італії Люмію Т з рахунком 13:9 та у бронзовому фіналі здобула перемогу над спортсменкою з Литви Руткаускайте А. з рахунком 12:1.

Романа Вовчак, майстер спорту України, виступала у ваговій категорії до 72 кг. У боротьбі за бронзу з явною технічною перевагою 12:2 перемогла туркеню Клік Т.

Завершив чемпіонат Європи здобуттям срібної нагороди у ваговій категорії до 125 кг наш молодий богатир Юрій Ідзінський, який у першому поєдинку переміг з рахунком 9:7 представника Молдови Джабраілова З. У ¼ фіналу здолав представника Албанії 6:2 та за вихід у фінал з рахунком 14:9 переміг турка Гунгора О. На жаль, у фінальному поєдинку Юрій не зміг повністю продемонструвати свій борцівський талант та як наслідок поступився представнику Вірменії Манакяну Н. з рахунком 2:6. Попри це, срібна нагорода чемпіонату Європи є найкращим результатом Юрія у його спортивній кар’єрі.

Львівська обласна організація ФСТ «Спартак» вітає спортсменів та їхніх тренерів Вуйціка Я.П., Кушніра А.В., Ткачишина С.І., Скобельського О.З. та Глібенка В.В. із успішним виступом на чемпіонаті Європи та бажає нових яскравих перемог!

 

Заст. директора СДЮШОР «Спартаківець» Андрій Троц