12/07/2018 - Відкритий всеукраїнський турнір з пляжного волейболу «Літаючий м’яч» серед юнаків та дівчат

 

Відкритий всеукраїнський турнір з пляжного волейболу «Літаючий м'яч» серед юнаків та дівчат

 

Завершився відкритий всеукраїнський турнір з пляжного волейболу «Літаючий м'яч» серед юнаків та дівчат. Ці змагання були організовані СДЮСШ ігрових видів спорту «Спартак» за фінансової підтримки управління молоді та спорту ЛМР. Призи турніру виборювали 118 учасників, які представляли 58 команд. Серед старших юнаків переможцями стали Павлик Олег та Кошіль Ростислав. На другому місці - Ващекін Д. та Горбатий Н. з м. Стрий. Бронзові медалі вибороли Пік Ю. («Спартак» Львів) та Лемега Р. (м.Червоноград).

Серед молодших юнаків перемогу святкували Кулик С. та Кальмук В. (м. Сокаль). На другому місці Ілинич Н. та Шмигельский І. (с.Зубра). Замкнули трійку кращих Кравчук Д. та Ладика Ю. (СК «Панчери» Львів).

Серед дівчат старшої вікової групи переможцями стали Карпець С. та Павловська Ю. (команда м. Василів). На другому місці Лозова В. та Денис Ю. («Спартак» Львів). Бронзові нагороди вибороли Лозова Д. та Кучер В.

Серед молодших дівчат перемогли Михайловська М. та Федитник Н. (команда м.Дрогобич). На другому місці Стельмах М. та Романюк А. (команда м.Рівне). Третіми стали Лозова В. та Денис Ю. («Спартак» Львів).

Організатори турніру висловлюють щиру подяку суддівській бригаді та головному судді Борису Василькову, а також Мирону Лозовому, Василю Ковцуну і всім, хто долучився до його організації та проведення.