11/05/2011 - «Кубок Західного регіону» виграла команда Львів-1

 

7 травня 2011 р. в м. Львові відбувся турнір з міні футболу - «Кубок Західного регіону» серед головних управлінь Державного казначейства України,організований ЛОО ФСТ «Спартак» спільно з головним управлінням Державного казначейства України у Львівській області. В змаганнях взяли участь 8 команд - Івано Франківського, Тернопільського, Волинського, Хмельницького, Чернівецького, Рівненського та 2 команди Львівського Головних управлінь Державного казначейства України.

 

На урочистому відкритті команди привітав заступник головного управління Державного казначейства України у Львівській області п М.Зварич, голова та заступник ЛОО ФСТ «Спартак» В.Первачук та І.Власенко.
Відповідно до жеребкування команди було розподілено на дві підгрупи А і В.
Всі команди продемонстрували якісну технічну гру, і сильний вольовий настрій боротися за перемогу. В групі А явним лідером виглядала команда господарів майданчика. У групі В лідера не простежувалося, команди були майже рівного рівня підготовки, хіба трошки слабкіше виглядали Чернівчани.

 

 

Наводимо результати групового турніру


ПІВФІНАЛИ
Львів-1  -  Львів-2   -  5:0
Рівне  -  Тернопіль   - 2:3
ГРА ЗА ІІІ МІСЦЕ
Рівне  -  Львів-2    - 3:0
ФІНАЛ
Львів-1 - Тернопіль  3:0

У першому півфіналі сітка ігор звела господарів турніру команди Львів , Львів - 2.
Перший тайм точилася майже рівна боротьба і лише в другому далася в знаки зіграність і організованість гравців першої команди, яка реалізувалася в рахунку 5:0.
В другому півфіналі гра між командами Рівного і Тернополя проходила у напруженій боротьбі і переможець визначився на останніх хвилинах. Рахунок 2:3 на користь команди з Тернополя.
В поєдинку за 3 місце команда Львів - 2 виглядала дуже знесиленою, бо багато сил було витрачено у півфінальній грі, і логічна перемога їх суперників команди з Рівного 3:0 .
Фінальна гра не залишила жодних шансів на успіх команді з Тернополя, і тут цілком себе виправдало твердження «тяжко на тренуваннях легко у змаганнях». Заслужена перемога Львів'ян з рахунком 3:0 .
Команди переможниці турніру були нагороджені Кубками та цінними подарунками від ЛОО ФСТ «Спартак», окремими відзнаками та сувенірами головного управління державного казначейства України у Львівській області було нагороджено кращих гравців турніру.
Турнір пройшов на високому організаційному рівні не залишивши нікого байдужим,продемонструвавши необхідність регулярного проведення подібних заходів .

Великий фоторепортаж можна переглянути за адресою Кубок Західного регіону