11/06/2018 - Завершилися змагання Vll-ї Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів всіх рівнів Рад

 

Завершилися змагання Vll-ї Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів всіх рівнів Рад

У м.Чорноморську завершилася сьома Спартакіада України серед депутатів всіх рівнів Рад. У Спартакіаді взяли участь сімнадцять збірних команд областей України. До програми змагань було включено п'ять видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки. Збірну команду Львівщини представляли такі депутати: у футзалі - Миколаївська та Яворівська районні ради, у волейболі - Сокальська та Радехівська районні ради, у настільному тенісі - Жидачівська та Пустомитівська районні ради, у шахах - Жовківська та Жидачівська районні ради, у шашках - Турківська та Жидачівська районні ради.

Футзал. У груповому турнірі наша команда потрапила у групу В разом з командами Рівненської, Дніпропетровської та Одеської областей. У першому турі легка перемога 3:1 з командою Дніпра, далі з рахунком 5:1 капітулювала команда господарів майданчика і лише у третьому турі напружена боротьба протягом всієї гри тривала з командою Рівного. До останньої хвилини рахунок був 2:2 і лише за лічені секунди суперники забивають гол і здобувають омріяну перемогу. Ігри плей-оф виводять нашу команду на переможця групи Г - команду Сумської області. І знов жорстке протистояння, і Фортуна знов на боці суперника, які за секунди зрівнюють рахунок 2:2. При такому невезінні серія штрафних ударів не могла закінчитись на нашу користь 4:5. Суми у півфіналі. У боротьбі за 5-8 місце в першій грі наші гравці продемонстрували якісну, технічну гру і перемогли Вінницьку команду з рахунком 4:1. Видовищним, прекрасним матчем завершили турнір футболісти, довівши свою беззаперечну перевагу з рахунком 5:2 над командою з Черкас. Загально-командне місце - V. Гідний виступ, підсумок кропіткої відповідальної праці. Вітаю всю команду!

У турнірі з волейболу змагалися сімнадцять команд. Львів'яни потрапили до групи В разом з командами Полтавської, Одеської, Рівненської та Миколаївської областей. Ігрові події, на відміну від футзалу складалися з точністю до навпаки. На початку дві поразки від команд Одеської та Рівненської областей, згодом перемога над Миколаєвом і знов поразка від Полтави. У боротьбі за IX-XVl місця у першій грі ми виграли у Донецька, у другій - блискуча перемога над Чернівецькою командою. Завершальна гра у волейболістів не склалася на їх користь і вони поступилися команді з Дніпра завершивши змагання на X місці. Команда не використала весь свій потенціал і зайняте місце можна розглядати лише як задовільне.

В індивідуальних видах спорту наші спортсмени виступили добре, продемонструвавши максимум від своїх можливостей. У настільному тенісі Надія Самборська виборола п'яте місце, Ігор Мадай - десяте, загально-командне - шосте. У шахах Любов Орищин не змогла зберегти минулорічну срібну позицію і завершила змагання на шостому місці. Андрій Кобрій потужно провів всі ігри і лише додатковий показник не дозволив йому завоювати бронзову медаль, але командне місце у цьому виді третє. Вітаємо! У шашках Оксана Шминець зупинилась на восьмій позиції, а дебютант змагань такого рівня, Василь Костишак, виборов шосте місце. У загально-командному заліку ми опинилися на сьомому місці.

За підсумками усіх видів команда депутатського корпусу Львівщини посіла сьоме місце.

Переможцями спартакіади стала команда Івано-Франківської області, на другому місці - команда Сумської області і замкнула трійку призерів команда Житомирської області.

Директор спартакіади                    Ігор Власенко