04/06/2018 - У Львові відбувся баскетбольний турнір для дитячих команд «Нові імена»

 

У Львові відбувся баскетбольний турнір для дитячих команд

«Нові імена»

 

Впродовж трьох днів (з 1 по 3 червня) у Львові відбувалися змагання з баскетболу в рамках третього Всеукраїнського відкритого турніру «Нові імена» між командами дівчат 2006-2007 року народження, приуроченого дню захисту дітей.  Всього участь взяло дев'ять команд з кількох областей України. Також для молодшої вікової групи (2008-2010 р.н.) провели баскетбольні естафети, у яких також визначили найкращих.

Організаторами змагань виступили  ДЮСШ ІВС «Спартак» (директор - Чубаєва Л.О.) та Львівська міська федерація баскетболу (президент - Дмитро Крамар) за підтримки управління молоді та спорту ЛМР. Не обійшлось і без підтримки Львівського державного університету фізичної культури, який забезпечив учасників змагань залом для проведення ігор та надав суддів. Також організатори висловлюють подяку голові Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» Первачуку Віктору Анатолійовичу та ректору ЛДУФК професору Приступі Євгену Никодимовичу.

За підсумками змагань першими стали представниці ОДЮСШ з Івано-Франківська, друге місце зайняли БК «Кобри» з Мамаївців (Кіцманський район, Чернівецька область), бронзові нагороди здобули ДЮСШ-1 Старлайф (Чернівці). За межами призової трійки опинилися ОДЮСШ (Львів), БК «Соколяни» (Сокаль), ДЮСШ (Кам'янець-Подільський), ДЮСШ (Мостиська), ДЮСШ ІВС «Спартак» та ДЮСШ (Червоноград).

У естафетах найкращими стали представниці ДЮСШ ІВС «Спартак», другими стали дівчата з івано-франківської ОДЮСШ, третє місце у чернівчанок.