20/05/2018 - ЗОЛОТИЙ ДУБЛЬ ЛЬВІВСЬКИХ СПАРТАКІВОК!

 

ЗОЛОТИЙ  ДУБЛЬ  ЛЬВІВСЬКИХ  СПАРТАКІВОК!

 

З 14 по 20 травня 2018 року у м.Скоп'є (Македонія) проходив чемпіонат Європи з вільної боротьби серед кадетів. У склад збірної команди України на цих змаганнях увійшли три львівських спартаківки: майстри спорту України Манола Скобельська, Соломія Винник та Оксана Чудик.

Соломія Винник у ваговій категорії 53 кг здолала у двох поєдинках представниць Італії та Косово на туше. У півфіналі Соломія перемогла у важкій боротьбі шведку Зеттервал А. з рахунком 12:10. У боротьбі за золото наша спортсменка зустрілась з росіянкою Танделовою А. У напруженому поєдинку вона зуміла здолати свою суперницю з рахунком 9:7 і стала чемпіонкою Європи.

У ваговій категорії 57 кг Манола Скобельська програла стартовий поєдинок і вибула з подальшої боротьби.

У ваговій категорії 65 кг виступала дворазова призерка чемпіонатів світу серед кадетів Оксана Чудик. Оксана провела чотири яскравих сутички. У півфіналі, проявивши волю до перемоги, здолала представницю Румунії Капезан А. (3:2). У фінальній сутичці Оксана з явною перевагою 10:0 перемогла угорку Шабадос Н. і заслужено стала чемпіонкою Європи.

У загально-командному заліку наші борці посіли перше місце, завоювавши 6 медалей. Дві золоті медалі у доробку борчинь львівського "Спартака". За підсумками чемпіонату Європи Оксана Чудик здобула право брати участь в III літніх юнацьких Олімпійських іграх, що пройдуть в Аргентині.

Вітаємо спортсменок та їхніх тренерів - Вуйціка Я.П., Скобельського О.З. та Ткачишина С.І. із заслуженою перемогою.