08/05/2018 - Чемпіонат Європи з кікбоксингу за версією AISKA серед молоді, юніорів та юнаків

 

Чемпіонат Європи з кікбоксингу за версією AISKA

серед молоді, юніорів та юнаків

 

З 1 по 6 травня у м.Києві відбувся чемпіонат Європи з кікбоксингу за версією AISKA серед молоді, юніорів та юнаків. У склад збірної нашої області на цих змаганнях увійшли також юні спортсмени спартаківської ДЮСШ "Фаворит", вихованці тренера Гоменюка Т.І.

Серед юніорів чемпіоном Європи у ваговій категорії 75 кг став Анатолій Кучинський у версії семі-контакт. Володарем двох срібних нагород став Максим Чабан (вагова категорія 63 кг) -  у версії семі контакт і у версії лайт контакт.

Серед юнаків чемпіонами Європи стали Арлан Захарчук (вагова категорія 25 кг) у версії лайт контакт та Тимофій Мерза (вагова категорія 30 кг) у версії К1 лайт. Зі срібними нагородами повертаються до Львова Іван Стрілков (вагова категорія 30 кг) у версії К1 лайт, Арлан Захарчук (вагова категорія 25 кг) у версії семі - контакт, а Ратимир Жукровський (вагова категорія 67 кг) виборов одразу два срібла - у версіях лайт контакт та семі контакт. Бронзовим призером чемпіонату Європи став Максим Ластович (вагова категорія 45 кг), версія лайт контакт.