01/05/2018 - Вітаємо з відмінним результатом. До підсумків роботи Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» у 2017 році

 

Вітаємо з відмінним результатом. До підсумків роботи Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» у 2017 році.

25 квітня у Києві відбулося засідання президії Центральної ради ФСТ «Спартак» присвячене підведенню підсумків роботи товариства за 2017 рік. Одразу хочемо поздоровити тренерів та спортсменів Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» з вагомими результатами, що були досягнуті у минулому році. За багатьма показниками наша спортивна спільнота добилась відмінних показників і у багатьох рейтингах Львівська обласна організація ФСТ «Спартак» займає чільні позиції.

Зокрема, за минулий рік 44 спортсмени Львівського ФСТ «Спартак» були включені до складу національних збірних команд України. При цьому 11осіб - в основний склад, 18 осіб - як кандидати  і 15 осіб - в резерв збірних команд. Загалом за 2017 рік в ДЮСШ Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» підготовлено 17 майстрів спорту України.

Рейтинг кращих тренерів України всеукраїнського ФСТ «Спартак» очолив тренер  Львівської СДЮШОР «Спартаківець» Орест Скобельський.

У десятці рейтингу кращих спортсменів також два представники Львівського ФСТ «Спартак»: Тетяна Кіт (вільна боротьба) на першому місці та Оксана Лівач (вільна боротьба) - на п'ятому.

Серед територіальних організацій ФСТ «Спартак» з літніх олімпійських видів спорту  Львівська ФСТ «Спартак» посіла четверте місце.

Серед п'яти СДЮШОР товариства «Спартак» по Україні Львівська СДЮШОР «Спартаківець» посіла друге місце.

У всеукраїнському рейтингу ДЮСШ товариства «Спартак» по Україні Львівська СДЮСШ ігрових видів спорту зайняла п'яте місце, а Львівська ДЮСШ «Фаворит» - дев'яте місце (всього у рейтингу - 27 ДЮСШ).

У всеукраїнському рейтингу ФСТ «Спартак» з неолімпійських видів спорту ДЮСШ «Фаворит» посіла друге місце.