01/05/2018 - Стартували зональні змагання VІ обласної спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських (міст обласного значення), сільських та селищних рад

 

Стартували зональні змагання VІ обласної спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських (міст обласного значення), сільських та селищних рад

28 квітня у чотирьох містах Львівщини стартували зональні змагання VІ обласної спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських (міст обласного значення), сільських та селищних рад. У Червонограді змагалися команди Червоноградської міської ради, Сокольської, Бродівської та Радехівської районних рад. У Новояворівську на спортивних майданчиках зустрілися команди депутатів з Яворівської, Жовківської, Городоцької, Буської районних рад та об'єднана команда депутатів ЛОР. Старий Самбір приймав команди Турківської, Мостиської, Старосамбірської районних рад та команду Дрогобицької міської ради. У Миколаєві змагалися команди Пустомитівської, Жидачівської, Сколівської, Перемишлянської, Миколаївської районних рад та Трускавецької міської ради. Змагання проводились з п'яти видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.

У Новояворівську перемогу у змаганнях з футзалу святкувала команда господарів змагань. Переможцями волейбольного турніру стали представники депутатського корпусу Жовківщини. У змаганнях з шахів свою перевагу довели Любов Орищин (Жовківська районна рада) та Ігор Ільницький (Яворівська районна рада). Звання найсильніших у турнірі з шашок здобули Неля Мартинович (Яворівська районна рада) та Сергій Лопатнюк (Городоцька районна рада). Переможцями зональних змагань з настільного тенісу стали Зоряна Погринська (Жовківська районна рада) та Михайло Гаєвський (Буська районна рада).

У Старому Самборі переможцями у турнірах з командних видів спорту стали господарі змагань. Натомість представники депутатського корпусу Турківщини взяли реванш у змаганнях з шахів та шашок. Турнір з настільного тенісу на відбувся і тому депутати з команди Старого Самбора автоматично потрапили до фінальної частини змагань.

У Червонограді переможцями футзального турніру стала команда Бродівського району. У волейбольних змаганнях довели свою перевагу над усіма учасниками представники Сокальського району. У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків переміг Ігор Плечінь (Сокальська районна рада). Дані про результати змагань з шашок, шахів та настільного тенісу серед жінок поки що не надходили.

У Миколаєві команди господарів домінували у футзальному та волейбольному турнірах. У змаганнях з шахів перемогли Мар'яна Байтало (Жидачівський район) та Андрій Кобрій (Жидачівський район). Шашковий турнір переможно завершили Оксана Шменець (Жидачівський район) та Степан Чумак (Пустомитівський район). Кращими тенісистами стали Надія Самборська (Жидачівський район) та Ігор Мадай (Пустомитівський район).

На жаль, як і у минулі роки, на змагання не з'явилася ціла низка команд. Зокрема, у Старий Самбір не прибули команди Мостиської районної ради та Дрогобицької міської ради. У Миколаєві не дочекалися представників Сколівської та Перемишлянської районних рад, а також Трускавецької міської ради.

Фінальна частина спартакіади пройде у два етапи. Спочатку 12 травня у Миколаєві визначиться найсильніша футзальна команда депутатів Львівщини, а на наступний день у Львові відбудуться турніри з решти видів спорту.