30/04/2011 - Конкурс серед спортивних журналістів "Спартак спортивний - 2011"

Львівська обласна організація ФСТ "Спартак" проводить обласний етап 1-го Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Спартак» спортивний - 2011».

ПОЛОЖЕННЯ
про обласний етап 1-го Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Спартак» спортивний - 2011»

I. Мета конкурсу
1. Всебічне висвітлення передового досвіду з розвитку фізичної культури та спорту, а також проблем у роботі ФСТ «Спартак», підготовки і виступів спортсменів Товариства до літньої Олімпіади-2012 у Лондоні (Велика Британії), чемпіонатів України, Свропи та світу.
2. Налагодження тісного співробітництва ФСТ «Спартак» із засобами масової інформації (газети, журнали, радіо, телебачення, інтернет-видання).

II. Учасники та умови конкурсу
1. Обласний етап конкурсу триває з 1 січня по 1 грудня 2011 року.
2. Журналістські роботи приймаються до 1 грудня 2011 року за адресою: м. Львів, вул. Клепарівська, 39А (велотрек СКА, 2-й поверх), ФСТ «Спартак» (із позначкою «Спартак спортивний - 2011».
3. Конкурс проводиться в таких номінаціях:
- Краща газета (відділ спорту) року;
- Краща спортивна газета року;
- Краща спортивна радіопрограма (відділ або редакція) року;
- Краща спортивна телепрограма (відділ або редакція) року;
- Краще інтернет-видання (відділ спорту) року;
- Кращі спортивні журналісти (газет і журналів) року;
- Кращі спортивні радіожурналісти року;
- Кращі спортивні фотожурналісти року;
- За найкраще висвітлення дитячих і підліткових змагань «Юний спартаківець»;
- За відданість спартаківському фізкультурно-спортивному руху;
- Кращий інформаційний партнер року;
- Меценат спартаківського фізкультурно-спортивного руху.

III. Подача матеріалів на конкурс
1. Друковані ЗМІ та їх журналісти й позаштатні автори надають журі конкурсу опубліковані в 2011 році матеріали або їх ксерокопії (останні мають бути завірені відповідними редакціями);
2. Електронні ЗМІ та їх журналісти й позаштатні автори надають журі конкурсу матеріали на відповідних носіях або їх роздруковані текстові аналоги (останні мають бути завірені редакціями, в ефірі або на сайтах яких вони були оприлюднені);
3. Фотожурналісти та позаштатні фотокореспонденти надають журі конкурсу оригінали своїх фото або їх ксерокопії (останні мають бути завірені редакціями ЗМІ, в яких вони були опубліковані);
4. Конкурсні матеріали в номінаціях «За відданість спартаківському фізкультурно-спортивному руху» та «Кращий інформаційний партнер року»
надаються журі конкурсу разом із завіреною керівником відповідного ЗМІ довідкою-інформацією про діяльність очолюваного ним творчого колективу в цій сфері.
5. Матеріали в номінації «Меценат спартаківського фізкультурно-спортивного руху» повинні містити детальну інформацію про діяльність особи, яка активно фінансово чи матеріально-технічно підтримує фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи, будівництво спортивних споруд, окремих спортсменів тощо.

ІУ. Переможці та нагородження
1. Переможців і призерів обласного етапу конкурсу в усіх номінаціях визначає створене обласною радою ФСТ «Спартак» журі, до складу якого входять відомі спортсмени, тренери, фізкультурно-спортивні працівники та журналісти.
2. У кожній номінації журі визначає переможця та двох призерів. При відсутності матеріалів належної якості журі залишає за собою право утриматися від визначення переможців та призерів у будь-якій номінації.
3. Переможці та призери конкурсу нагороджуються дипломами та цінними подарунками.
ЛОО ФСТ «Спартак»