26/02/2018 - Міжнародний турнір з боротьби, присвячений видатним борцям та тренерам України

 

Міжнародний турнір з боротьби, присвячений видатним борцям та тренерам України

З 23 по 25 лютого 2018 р. у м. Києві проходив 22-й міжнародний турнір  з трьох видів боротьби, присвячений видатним борцям та тренерам України. У цих престижних змаганнях взяла участь рекордна кількість спортсменів - понад 700 чоловік з 38-ми країн.

Львівський «Спартак» представляли жінки : майстер спорту України міжнародного класу Оксана Лівач (вагова категорія до 50 кг); майстер спорту України міжнародного класу Ірина Гусяк (вагова категорія до 53 кг); майстер спорту України міжнародного класу Тетяна Кіт (вагова категорія до 57 кг); майстер спорту України Христина Демко (вагова категорія до 57 кг); майстер спорту України міжнародного класу Ангеліна Лисак (вагова категорія до 62 кг); майстер спорту України Романа Вовчак (вагова категорія до 68 кг).

Оксана Лівач розпочала свій виступ з впевненої перемоги 7 : 1 над Олександрою Когут, яка представляє Австрію. У другому поєдинку Оксана зустрілася із представницею Канади, майбутньою переможницею турніру Д. Макдональд, якій програла із рахунком 4 : 15. У втішній зустрічі Оксана спочатку перемогла американку А. Фірсайд з рахунком 12 : 3, а у бронзовому фіналі з рахунком 7 : 8 поступилася ще однй спортсменці зі США Е. Голстан і у підсумку фінішувала на п'ятій позиції.

Ірина Гусяк в перших двох поєдинках перемогла своїх співвітчизниць Богдану Ящук та Тетяну Польову. На жаль, у ½ фіналу Ірина програла майбутній переможниці турніру американці  С. Гільдебранд (0 : 10). У сутичці за третє місце Ірина довела свою перевагу над представницею Білорусі  К. Пічковською (3: 1) та стала бронзовим призером турніру.

Тетяна Кіт у стартовому поєдинку зустрілася із представницею Угорщини Є. Баркою, якій поступилася у напруженій боротьбі з рахунком 2 : 3. Оскільки у подальших сутичках Є. Барка програла, то Тетяна вибула з подальшої боротьби за нагороди турніру.

Христина Демко у стартовому поєдинку програла на туше і вибула зі змагань.

Ангеліна Лисак, не дивлячись на травму коліна, впевнено пройшла змагання. Усіх своїх суперниць аж до фіналу вона перемагала за явною перевагою і на туше. У фіналі Ангеліна зустрілася із представницею Азербайджану Тетяною Омельченко, якій програла з рахунком 1 : 2 та посіла друге місце

Романа Вовчак  у ¼ фіналу перемогла представницю Франції К. Дачер (4 : 2). У ½ фіналу Рома програла канадійці Д. Лапак 0 : 10. У бронзовому фіналі у рівній боротьбі наша спортсменка мінімально поступилася білорусці Х. Садчанці (4 : 5).

Львівська обласна організація ФСТ «Спартак» вітає спортсменок із вдалим виступом на турнірі, а також їхніх тренерів Скобельського О.З. та Кушніра А.В.