14/02/2018 - Зимовий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства в приміщенні серед юнаків та дівчат

 

Зимовий чемпіонат України з сучасного п'ятиборства в приміщенні

серед юнаків та дівчат

9 та 10 лютого у Києві відбувся Зимовий чемпіонат України з сучасного п'ятиборства в приміщенні серед юнаків та дівчат. На змагання прибуло більше 500 юних атлетів з усіх регіонів України, що значно більше, ніж на минулорічному чемпіонаті у Харкові (300 учасників). Участь у цьому турнірі взяла велика група вихованців ДЮСШ «Фаворит», які змагалися у двох видах програми: двоборстві та триборстві.

У двоборстві найкращі результати продемонстрували Святослав Андрейків та Остап Більо, які стали бронзовими призерами чемпіонату України у складі команди. В індивідуальному заліку Святослав посів восьме, а Остап - вісімнадцяте місце. Хорошим результатом відзначилася Дзвінка Бучковська, яка стала сьомою в індивідуальному заліку і виборола п'яте командне місце. Четвертим у складі команди став Юрій Кусень (29 місце в особистому заліку). На шостому місці у складі команди фінішували Віталій Братусь та Юрій Рибак. В особистому заліку Віталій став 29-м, а Юрій - 55-м. Лише в індивідуальних змаганнях взяли участь Павло Лозинський (22 місце) та Ілона Параняк (35 місце).

Значно кращі досягнення були у наших атлетів у триборстві. Тут срібними призерами чемпіонату України стали Ольга Клуннікова та Юлія Федун. Ольга здобула ще одну срібну нагороду, на цей раз в індивідуальному заліку. Юлія натомість стала десятою у цьому виді програми. Серед юнаків відзначився Микола Санніков, який став четвертим у складі команди і сьомим - в особистому заліку. Ще двоє наших триборців посіли шосте місце у складі команди - Тарас Прищепа та Руслан Ільчишин. В індивідуальному заліку Тарас став 36-м, а Руслан - 39-м. Назар Бабич виступав лише в індивідуальних змаганнях, де став 27-м.