08/02/2018 - Львівські борчині - спартаківки найсильніші в Україні

 

Львівські борчині - спартаківки найсильніші в Україні

В м.Полтаві з 6 по 8 лютого 2018 року проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років. На цих змаганнях успішно виступили жінки львівського «Спартака».

У ваговій категорії до 50 кг майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка Європи серед юніорок 2017 р. Оксана Лівач «на одному диханні» провела турнір не залишивши ніяких шансів своїм суперницям. Усі перемоги Оксана отримала за явною перевагою і заслужено здобула золоту медаль.

У наступній ваговій категорії 55 кг змагалось п'ять борчинь. Спартаківка Яна Сорока здолала двох суперниць і посіла третє місце.

Майстер спорту України Христина Демко представляла товариство «Спартак» у ваговій категорії 57 кг. У чвертьфіналі Христина програла бронзовій призерці чемпіонату світу до 23 років 2017 року Аліні Акобії, яка здобула золото на цьому чемпіонаті. У боротьбі за третє місце Христина перемогла Левчун О. на туше.

У ваговій категорії 62 кг майстер спорту міжнародного класу Ангеліна Лисак виступала з травмою коліна. Це, безумовно, позначилося на її виступі. Однак завдяки своєму борцівському досвіду Ангеліна перемогла у двох поєдинках і лише у фіналі програла срібній призерці чемпіонату світу до 23 років 2017 р. майстру спорту України Ілоні Прокопевнюк за балами 1:3.

Майстер спорту України Романа Вовчак змагалась у ваговій категорії 72 кг. Романа була наймолодшою учасницею у цій ваговій категорії, але завдяки своїй наполегливості і активній боротьбі перемогла усіх конкурентів і стала чемпіонкою України.

У змаганнях чоловіків Артем Джелема (вагова категорія 65 кг) у боротьбі за третє місце поступився борцю з Херсона і посів 5 місце.

У ваговій категорії 125 кг львівський спартаківець Юрій Ідвінський виборов бронзову нагороду. У втішному фіналі він виявився сильнішим за представника Хмельниччини (рахунок сутички 10 : 0).

Таким чином, в активі борців львівського «Спартака» дві золоті, одна срібна та три бронзові нагороди. Вітаємо тренерів наших спортсменів Скобельського О.З., Ткачишина С.І., Вуйцика Я.П., Кушніра А.В., Стадніка А.В., Глібенка В.В. та Раковського О.Г. і бажаємо нових перемог.