08/12/2017 - Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок

 

Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок

 

У м.Бровари з 5 по 8 грудня відбувся Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяли участь кращі борчині та борці України. Спортсмени виступали у нових вагових категоріях.

Серед чоловіків бронзовим призером став Олег Степюк у ваговій категорії 61 кг. Це непоганий результат для молодого спортсмена. У перших двох поєдинках Олег переконливо здолав своїх суперників: першого поклав на лопатки, а другого - за явною перевагою. В ½ фіналу наш спортсмен зустрівся з майбутнім переможцем турніру одеситом В.Буруковим і програв з рахунком 0 : 10. У боротьбі за третє місце Олег переміг за очками харків'янина І.Двірника і здобув бронзову нагороду. Вона виявилась єдиною для львівського «Спартака» серед чоловіків.

Традиційно краще виступають наші жінки і цей турнір не став винятком. Одразу троє наших борчинь піднялись на найвищу сходинку п'єдесталу пошани. У ваговій категорії 50 кг володаркою Кубка України стала майстер спорту міжнародного класу Оксана Лівач. Усіх своїх суперниць Оксана здолала за явною перевагою і впевнено здобула перше місце.

Не менш переконливо виглядала у ваговій категорії 53 кг ще одна львівська спартаківка, майстер спорту міжнародного класу Ірина Гусяк. У фіналі перед Христиною не встояла призерка чемпіонату світу (2017 р.) серед юніорів та призерка чемпіонату Європи Христина Береза (3 : 1).

У ваговій категорії 57 кг нашу команду представляла  майстер спорту Христина Демко. У стартовому поєдинку вона поступилася своїй землячці О.Левчун, майбутній призерці цих змагань. У боротьбі за третє місце Христина перемогла харків'янку В.Лепеху на туше і стала бронзовим призером.

Майстер спорту міжнародного класу Тетяна Кіт стала володаркою Кубка України у ваговій категорії 59 кг. Усі свої поєдинки вона завершила за явною перевагою.

У ваговій категорії 62 кг майстер спорту міжнародного класу Ангеліна Лисак у перших двох поєдинках перемогла представниць Волині сестер Остапук - Ірину та Анастасію за явною перевагою. У півфіналі вона поступилася представниці Дніпра Ілоні Прокопевнюк, призерці чемпіонату світу серед юніорів (2017 р.). У втішному фіналі Ангеліна довела свою перевагу над хмельничанкою О.Щебетюк і стала володаркою бронзової нагороди.

Вітаємо наших борчинь та борців, а також їхніх тренерів Стадника А.В., Скобельського О.З., Бирку А.Б., Вуйціка Я.П. та Первачука Р.В. з успішним виступом на змаганнях і бажаємо нових перемог.