26/10/2017 - Чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат

 

Чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат

 

В Ужгороді триває чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2002 - 2003 років народження. У середу змагалися юні борчині. За львівський «Спартак» виступали вихованці СДЮШОР «Спартаківець» Андріана Антонюв, Софія Шеремета, Олександра Хоминець та Манола Скобельська.

У ваговій категорії 44 кг у боротьбу вступила Андріана Антонюв. Це молода і перспективна борчиня 2004 року народження. У своєму першому поєдинку Андріана перемогла представницю Закарпаття І.Шимон технічною перевагою 10 : 0. Згодом проти неї не встояла землячка Христина Пшеничняк (3 : 1). У півфіналі на Андріану чекала майбутня чемпіонка змагань, ще одна представниця Закарпаття Д.Мацола. На жаль, наша спортсменка допустила по ходу сутички багато помилок, що у підсумку призвело до поразки 0 : 10. У боротьбі за третє місце Андріана переконливо перемогла борчиню з Київської області Алісу Тарасян з рахунком 10 : 0 і здобула бронзову нагороду.

У ваговій категорії 48 кг свою першу сутичку Софія Шеремета проти представниці Харкова Д.Медвецької завершила переможно з рахунком 3 : 2. На жаль, у чвертьфіналі вона поступилася борчині з Херсонської області Христині Калашниковій (3 : 6) і припинила свої виступи на цих змаганнях. Дуже шкода, адже Софія потрапила у хорошу підгрупу і у разі перемоги могла боротися за перше місце.

У цій ваговій категорії виступала ще одна наша спортсменка - Олександра Хоминець. У своєму стартовому поєдинку Олександра у дуже напруженій боротьбі поступилася колишній чемпіонці України І.Дорошенко (8 : 9) і вибула з подальшої боротьби.

У ваговій категорії 52 кг успішно виступила Манола Скобельська. У трьох поєдинках наша спортсменка здобула переконливі перемоги (дві на туше і одну - за технічною перевагою). У фіналі вона зустрілася з представницею Херсонської області Н.Клівчицькою, якій поступилася і у підсумку виборола срібну нагороду.

У змаганнях серед юнаків ми також мали чотирьох представників: Андрія Пікуша, Олександра Цюпера, Максима Хоменця і Руслана Прусака. Найкраще виступив Руслан Прусак. У перших трьох поєдинках він здобув перемоги, а у четвертому поступився майбутньому призеру змагань, представнику Херсонщини А.Месуветову. У втішному поєдинку Руслан програв донеччанину М.Василенцеві  (2 : 10) і у підсумку посів сьоме місце.

Вітаємо тренерів О.Скобельського і А.Троца з успішним виступом їхніх вихованців на змаганнях і бажаємо нових перемог.