24/10/2017 - Вдалий старт львівських баскетболісток

 

Вдалий старт львівських баскетболісток

 

Баскетболістки львівської команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак», що сформована з студенток Львівського державного університету фізичної культури та ДЮСШ «Спартак» (тренер - Ірина Кленіна), потужно стартували в чемпіонаті України з баскетболу серед жіночих команд Вищої ліги. Наші дівчата здобули чотири домашні перемоги поспіль.

Першим суперником львівських студенток ЛДУФК у новому сезоні була команда «Універ» з міста Тернопіль. У обох зустрічах, які відбулися на майданчику Львівської обласної ДЮСШ, значно сильнішими за суперниць були баскетболістки ЛДУФК, про що засвідчили й підсумкові рахунки обох матчів - 63:38 і 75:35.

Минулих вихідних у гості до міста Лева завітала київська команда «КСЛІ-Київ-Баскет». І в цих поєдинках підопічні Ірини Кленіної також святкували перемоги - 61:51 і 68:61. Відтак, після чотирьох зіграних матчів команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» із максимальним очковим доробком захопила лідерство у групі 1. Тепер баскетболістки ЛДУФК вирушають до Вінниці, де 28 і 29 жовтня поміряються силами із тамтешньою командою «Вінницькі Блискавки-2».

За матеріалами сайту ZIK